AKCIA
Otázky

0915 818 896 | po-pi 9:00 - 18:00
 

PREČO SI VYBRAŤ NANOGEN

Prečítajte si viac o značke Nanogen, aký výskum a technológiu používa a prečo naše produkty naozaj fungujú

SÉRUM NA RAST VLASOV

Po dlhodobom výskume Nanogen team objavil rastovú zložku, ktorá obnovuje rast vlasov. Prečítajte si ako táto zložka funguje a čo všetko dokáže!

ZAHUSŤOVAČ VLASOV - OKAMŽITÝ VÝSLEDOK

Vieme, že sebavedomie je pre každého z nás dôležité a výsledky liečby vypadávania vlasov sa prejavia až o niekoľko mesiacov, nie skôr. Preto sme pre vás vyvinuli špeciálny kozmetický produkt na okamžité zahustenie riedkych miest vo vlasoch a zakamuflovanie presvitov pokožky hlavy – kým sa nedostavia prvé výsledky liečby.

STAROSTLIVOSŤ O VLASY PRE ŽENY

Vypadávanie vlasov u žien môže byť ďaleko viac frustrujúcejšie než u mužov. Aj pre to sme vynašli prípravky určené iba ženám, ktoré trápia riedke vlasy. Čítajte viac..

STAROSTLIVOSŤ O VLASY PRE MUŽOV

Nie každému mužovi pristane vyholená hlava. Riedke vlasy nám môže znížiť naše sebavedomie. Nanogen vyvinul špeciálny produktový rad iba pre mužov na obnovu rastu vlasov a zastavenie vypadávania vlasov.

ČO O NÁS HOVORIA ZÁKAZNÍCI?

ČO O NÁS HOVORIA PROFESIONÁLI?

Aby sme nehovorili iba sami o sebe, prečítajte si čo o nás hovoria profesionáli z oblasti vypadávania vlasov.
najčastejšie otázky a odpovede

OTÁZKY A ODPOVEDE

Ak ste nenašli odpoveď na vaše otázky, pozrite si našu sekciu najčastejšie kladených otázok

OBJAVTE VIAC O EXPERTOVI NA RAST VLASOV A ICH ZAHUSTENIE

Už viac ako desať rokov vedieme vlastný vedecký výskum medzinárodných patentov na výrobu produktov na zahustenie vlasov, ktorý posunul značku NANOGEN na pozíciu svetového lídra v oblasti starostlivosti o riedke a problematické vlasy.