AKCIA
Otázky

0915 818 896 | po-pi 9:00 - 18:00

SLEDUJ VIDEO AKO ZAHUSTIŤ VLASY ZA NIEKOľKO SEKÚND

SVETOVO OBĽÚBENÝ ZAHUSŤOVAČ VLASOV NANOGEN

PRE MUŽOV A ŽENY

POZRI SA AKO TO CELÉ FUNGUJE

OKAMŽITÉ ZAHUSTENIE RIEDKYCH VLASOV

PRODUKT, KTORÝ ZMENIL ŽIVOT UŽ VIAC AKO MILIÓNOM MUŽOM A ŽIEN

UŽ ŽIADNE RIEDKE VLASY

NAVRÁŤ SPÄŤ SVOJE STRATENÉ SEBAVEDOMIE

DNÍ NA VRÁTENIE

Nič neriskuješ, máš 60 dní na vrátenie zahusťovača vlasov bez udania dôvodu. Stačí ak nám ho pošleš späť do nášho skladu a my ti obratom vrátime celú sumu.
ZMEŇ SVOJ ŽIVOT EŠTE DNES

REVOLUČNÉ KOZMETICKÉ RIEŠENIE VYPADÁVANIA VLASOV

Mikroskopické vlákna s vlasmi dokonale splynú a dodajú im opäť hustý vzhľad. Umožnia nám tak opäť stylingové vlasové úpravy, s ktorými sme sa už dávno museli rozlúčiť. Výsledkom je absolútne prirodzený vzhľad hustých vlasov, bez toho, aby niekto na pohľad tušil čo sa za tým skrýva.

AKO SME ZAHUSTILI VLASY V DÁMSKOM KLUBE NA RTVS

 

ŠTEVKA VYSKÚŠALA NANOGEN KERATÍNOVÉ VLÁKNA NA SVOJE RIEDKE VLASY

NEVÁHALA ÍSŤ S NAMI ANI DO TV, ABY PRESVEDČILA VŠETKÝCH AKO TO FUNGUJE

 

POZRITE SI VIDEO, KTORÉ BOLO V PRIAMOM PRENOSE

 

AJ VY TÚŽITE ZÍSKAŤ OKAMŽITÝ EFEKT HUSTÝCH VLASOV AKO ŠTEVKA?

 

JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA ZAHUSŤOVAČA U VÁS DOMA

 

Nanogen vlákna aplikujete ľahko, rýchlo a bez špinenia, jednoduchým “potriasaním” nádobky priamo nad riedkymi miestami vo vlasoch. Opakujete proces podľa potreby.

Týmto spôsobom sa uvoľňujú tisíce mikroskopických vlákien, ktoré sa vďaka elektrostatike naviažu na každý jeden vlas spôsobom pripomínajúcim vetvičku s ihličím (obrázok nižšie). Vytvárajú tak prirodzený vzhľad a prirodzený pocit hustých vlasov. Nanogen vlákna sa prichytia k vašim vlasom tak pevne, že zostanú na mieste po celý deň a nezanechávajú škvrny ani fľaky.

Nanogen vlákna sú dokonca schopné odolať silnému vetru, dažďu a aj počas plávania, vtedy, ale odporúčame použiť aj fixátor vlákien

ZAHUSTENIE VLASOV V PRIAMOM PRENOSE STV1

 

POZRITE SA AKO SME ZAHUSTILI VLASY ROBOVI OPÄŤ V LIVE VYSIELANÍ PRED KAMERAMI.

TOTO DOKÁŽE NANOGEN! ŽIADNE TRIKY, ANI FOTOMONTÁŽ!

PRESVEDČTE SA SAMI A OBJEDNAJTE SI ZAHUSŤOVAČ VLASOV EŠTE DNES

MÁTE 60 DNÍ NA VRÁTENIE CELEJ SUMY AK NEBUDETE S VÝSLEDKOM SPOKOJNÝ

PRED NANESENÍM VLASOVÝCH VLÁKIEN (DETAJL)

zahustovac vlasov pred pouzitim

PO NANESENÍM VLASOVÝCH VLÁKIEN (DETAJL)

PO NANESENÍ VLÁKIEN (DETAJL VLASOV)
Pri svojom povolaní potrebujem, aby boli moje vlasy bezchybné. Silné svetlá reflektorov mi tiež častokrát spôsobujú nepríjemný presvit pokožky spod vlasov. Nanogen vlákna zabezpečia dokonalé prekrytie presvitov a akýchkoľvek riedkych miest vo vlasoch. Ani silné svetlo štúdiových reflektorov neodhalí môj tajný problém s riedkymi vlasmi. Skvelý bezkonkurenčný výrobok! Lucia

moderátorka

Riedke vlasy majú citeľný vplyv na stratu sebavedomia. U mňa to nie je inak. Pri mojej práci prichádzam každodenne do kontaktu s ľuďmi. Postaviť sa pred nich a rozprávať vyžaduje dávku sebavedomia. Nanogen mi pomáha udržiavať toto sebavedomie a ja nemusím myslieť na to, či niekto môj problém s vlasmi spozoruje. Ďakujem! Alex

školiteľ

Čo sa skrýva v dóze?

Ak ste už v regáli lekárne alebo na internete natrafili na nenápadné tmavé dózičky keratinove vlakna zahustovac vlasovso strieborným prúžkom, áno je to on. NANOGEN zahusťovač vlasov je efektívnym a cenovo prijateľným riešením pre riedke vlasy a s nimi spojenú presvitajúcu pokožku hlavy.

Samotná dóza Nanogen vlasového zahusťovača na rozdiel od iných kozmetických prípravkov neslúži iba ako vonkajší obal. Plní veľmi dôležitú funkciu v rámci celej technológie elektrostatiky keratínových vlákien.

Iné značky používajú buď bežný keratín, ktorý má jeden elektrostatický náboj alebo umelé vlákna s celkom inými vlastnosťami. V každom prípade narazíte na komplikácie.

Zahusťovač vlasom dodáva ich pôvodnú hrúbku

Kvalitný zahusťovač vlasov má prirodzene docieliť, aby keratínové vlákna pevne priľnuli na každý vlas kolmo – spôsobom ako vetvička s ihličím. Vlákna sú v podstate krátke ihličky a prichytenie k vlasu 90 stupňovým uhlom je takmer nevyhnutné. V prípade ak by vlákna a vlasy mali rozličný statický náboj, prichytili by sa k sebe tým najjednoduchším spôsobom – vlákna by si okolo vlasu políhali. Týmto spôsobom síce docielime čiastočné zhrubnutie vlasu, z ďaleka však nie ako v prípade, keď vlákna ako ibličky trčia z vlasu kolmo!

PREČO SI VYBRAŤ NANOGEN

  • 100% účinné pre mužov a ženy s riedkymi vlasmi
  • Prírodné keratínové vlákna, rovnaký stavebný materiál ľudského vlasu
  • Dokonale držia vo vlasoch počas vetra, dažďa, potenia
  • Ideálne na zahustenie riedkych miest vo vlasoch či celých plôch
  • Skutočný a prirodzený vzhľad hustých vlasov v priebehu niekoľkých sekúnd
  • Šetrné voči vlasovej pokožke bez vedľajších účinkov
  • Efektívna a rýchla aplikácia
  • Dermatologicky testované, vhodné pre citlivú pokožku
  • O 400% lepšia fiksácia než ktorékoľvek iné vlasové vlákna

DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ

Nanogen pomocou laboratórnych skúšok získal od príslušných regulátorov UK oficiálne potvrdenie, že všetky nanogen produkty sú vhodné pre pacientov podstupujúcich liečbu vypadavánia vlasov. Všetky Nanogen produkty boli testovaná dermatológmi.