Najlepšie vlasové sérum opäť na sklade!
nanogen logo
zahustovac vlasov

Svetovo obľúbený zahusťovač vlasov

NANOGEN

Keratínové vlákna na okamžité zahustenie riedkych vlasov. Pre mužov a pre ženy. Predstavujú rýchle a jednoduché kozmetické riešenie pre riedke vlasy. Výsledok je okamžitý a vydrží vo vlasoch celý deň.

Ako dosiahnuť hustejšie vlasy

za pár sekúnd?

Prelomový produkt, ktorý zmenil život už miliónom mužov a žien a navrátil im späť stratené sebavedomie! Pozri sa ako to celé funguje!

Výsledok ti doslova zmení život…

Účelom tohto revolučného zahusťovača vlasov je umožniť ľuďom s riedkymi vlasmi cítiť sa opäť sebavedomo, a to v priebehu niekoľkých sekúnd. A aké sú výsledky?
Mikroskopické vlákna s riedkymi vlasmi dokonale splynú a dodajú im opäť hustý vzhľad. Umožnia nám tak opäť stylingové vlasové úpravy, s ktorými sme sa už dávno museli rozlúčiť. Výsledkom je absolútne prirodzený vzhľad hustých vlasov, bez toho, aby niekto na pohľad tušil čo sa za tým skrýva.

Čo robí vlasy
na pohľad hustejšie?

Ako dosiahnuť hustejšie vlasy

za pár sekúnd?

Nanogen vlákna aplikuješ ľahko, rýchlo a bez špinenia, jednoduchým “potriasaním” nádobky priamo nad riedkymi miestami vo vlasoch. Opakuješ podľa potreby.

Týmto spôsobom sa uvoľňujú tisíce mikroskopických vlákien, ktoré sa vďaka elektrostatike naviažu na každý jeden vlas spôsobom pripomínajúcim vetvičku s ihličím (obrázok nižšie). Vytvárajú tak prirodzený vzhľad a skvelý pocit hustých vlasov. Nanogen vlákna sa prichytia k vlasom tak pevne, že zostanú na mieste po celý deň a nezanechávajú škvrny ani fľaky.

Nanogen vlákna sú dokonca schopné odolať silnému vetru, dažďu a aj počas plávania, vtedy však odporúčame použiť aj vodeodolný fixátor vlákien Nanogen.

Ako sme zahustili riedke vlasy

v Dámskom klube na RTVS:

 • Števka vyskúšala Nanogen keratínové vlákna na svoje riedke vlasy.
 • Neváhala ísť s nami do TV, aby všetkým ukázala, že to funguje!
 • Aj ty túžiš získať okamžitý efekt hustejších vlasov ako Števka?

Účinné prekrytie riedkych vlasov

v priamom prenose:

 • Števka vyskúšala Nanogen keratínové vlákna na svoje riedke vlasy.
 • Neváhala ísť s nami do TV, aby všetkým ukázala, že to funguje!
 • Aj ty túžiš získať okamžitý efekt hustejších vlasov ako Števka?

Katarína moderátorka

Pri svojom povolaní potrebujem, aby boli moje vlasy bezchybné. Silné svetlá reflektorov mi tiež častokrát spôsobujú nepríjemný presvit pokožky spod vlasov. Nanogen vlákna zabezpečia dokonalé prekrytie presvitov a akýchkoľvek riedkych miest vo vlasoch. Ani silné svetlo štúdiových reflektorov neodhalí môj tajný problém s riedkymi vlasmi. Skvelý bezkonkurenčný výrobok!

Alex školiteľ

Riedke vlasy majú citeľný vplyv na stratu sebavedomia. U mňa to nie je inak. Pri mojej práci prichádzam každodenne do kontaktu s ľuďmi. Postaviť sa pred nich a rozprávať vyžaduje dávku sebavedomia. Nanogen mi pomáha udržiavať toto sebavedomie a ja nemusím myslieť na to, či niekto môj problém s vlasmi spozoruje. Ďakujem!

Čo sa skrýva v dóze?

NANOGEN zahusťovač vlasov je efektívnym a cenovo prijateľným riešením pre riedke vlasy a presvitajúcu pokožku hlavy. Kľúčovou ingredienciu sú mikroskopické vlákna z prírodného keratínu – základnej stavebnej zložky vlasu.

Iné značky používajú buď syntetický keratín s jednoduchým elektrostatickým nábojom alebo umelé vlákna s celkom inými vlastnosťami než ľudský vlas. Nanogen vlákna sú jednotkou na trhu a dosahujú dlhodobo najlepšie výsledky!

Maj dostatočnú zásobu!
Priehľadná kontrolka spotreby ti umožňuje lepšie odsledovať zostávajúcu rezervu vlákien vo vnútri. Predídeš tak situáciám, že sa ti zásoba nečakane minie.

Zahusťovač dodáva
každému vlasu

prirodzenú hrúbku!

Príčinou presvitajúcej pokožky na hlave nie sú len vypadané vlasy. Aj zostávajúce vlasy sú tenšie a jemnejšie. Preto na zakrytie presvitov a získanie dojmu hustejších vlasov stačí navrátiť im pôvodnú hrúbku.

Prichytia sa kolmo na vlas!

Aby zahusťovač vlasov dobre plnil svoj účel, mali by jeho mikrovlákna priľnúť na každý vlas perpendikulárne – kolmo.

Nanogen vlákna sú v podstate mikroskopické ihličky a ich uhol prichytenia na vlas zabezpečuje najlepšie výsledky a odlišuje ich tak od ostatných značiek zahusťovačov. To, že na vlas priľnú takmer v 90° uhle, spôsobuje ich bipolárny náboj – oba konce každej mikroihličky majú opačnú polaritu.

Ak by mali vlákna jednotný statický náboj, prichytili by sa k vlasom tým najjednoduchším spôsobom – políhali si. Tým by sme síce docielili čiastočné zhrubnutie vlasu, ale z ďaleka nie tak ako v prípade, keď vlákna trčia z vlasu čo najkolmejšie!

Prečo si vybrať

Nanogen?

 • Jednoduchá, rýchla aplikácia
 • prírodné keratínové vlákna, stavebný materiál ľudského vlasu
 • dokonale držia vo vlasoch vo vetre, daždi, pri potení
 • o 400 % lepšia odolnosť než iné vlasové vlákna
 • prirodzený vzhľad hustejších vlasov v priebehu niekoľkých sekúnd
 • ideálne na prekrytie riedkych miest vo vlasoch či celých plôch
 • šetrné voči vlasovej pokožke, bez vedľajších účinkov
 • dermatologicky testované

Patentované prvky zahusťovača Nanogen

Kinetický prúžok na dózeNanogen dáva dôraz na detaily. Samotná dóza vďaka jej unikátnym prvkom plní dôležitú funkciu v polarizácii vlákien pre pevné uchytenie na vlasoch.

Patentovaný kinetický prúžok zabezpečuje a udržiava optimálny náboj vlákien vo vnútri dózy. Potriasaním dózy počas aplikácie sa tento efekt ešte umocňuje. Pre ešte dokonalejší výsledok tiež odporúčame potriasť dózou pred samotnou aplikáciou.

 

Aplikačné sitko
Špeciálne sitko slúži pri aplikácii na rovnomerné rozptýlenie obsahu dózy do vlasov a finálnu dávku elektrostatiky. Kvalitu rozptylu mikrovlákien testujeme individuálne na každom zahusťovači vlasov sypaním na biely hárok papiera. Akonáhle na papieri vidno zhluky vlákien alebo hrčky, produkt nie je zaradený do distribúcie.

Dermatologicky testované

Nanogen pomocou laboratórnych skúšok získal od príslušných regulátorov UK oficiálne potvrdenie, že všetky Nanogen produkty sú vhodné pre pacientov podstupujúcich liečbu alopécie – vypadavánia vlasov. Všetky Nanogen produkty boli testovaná dermatológmi.

Nanogen vlákna nepúšťajú farbu!

Ani pod vodou…

 • Pýtate sa čo sa stane ak náhodou zmoknete s keratínovými vlasovými vláknami vo vlasoch? Odpoveď nájdete vo videu nižšie: