AKCIA
Otázky

Zľavy až do -29 %! Bez podmienok, bez kupónu, časovo obmedzené! Viac TU.

SVETOVO OBĽÚBENÝ ZAHUSŤOVAČ VLASOV NANOGEN

Pre mužov a ženy

Pozri sa ako to celé funguje! Okamžité zahustenie riedkych vlasov. Prelomový produkt, ktorý zmenil život už miliónom mužov a žien.

Už žiadne riedke vlasy. Navráť si späť svoje stratené sebavedomie!

SLEDUJ VIDEO AKO ZAHUSTIŤ RIEDKE VLASY ZA PÁR SEKÚND

VÝSLEDOK TI DOSLOVA ZMENÍ ŽIVOT

Účelom tohto revolučného zahusťovača vlasov je umožniť ľuďom s riedkymi vlasmi cítiť sa opäť sebavedomo, a to v priebehu niekoľkých sekúnd. A aké sú výsledky?

Mikroskopické vlákna s riedkymi vlasmi dokonale splynú a dodajú im opäť hustý vzhľad. Umožnia nám tak opäť stylingové vlasové úpravy, s ktorými sme sa už dávno museli rozlúčiť. Výsledkom je absolútne prirodzený vzhľad hustých vlasov, bez toho, aby niekto na pohľad tušil čo sa za tým skrýva.

Čo robí vlasy na pohľad hustejšie?

zahustovac vlasov pred pouzitim

VLASY PRED NANESENÍM KERATÍNOVÝCH VLÁKIEN (DETAIL)

PO NANESENÍ VLÁKIEN (DETAJL VLASOV)

VLASY PO NANESENÍ KERATÍNOVÝCH VLÁKIEN (DETAIL)

Jednoduchá aplikácia zahusťovača v pohodlí domova

Nanogen vlákna aplikuješ ľahko, rýchlo a bez špinenia, jednoduchým “potriasaním” nádobky priamo nad riedkymi miestami vo vlasoch. Opakuješ podľa potreby.

Týmto spôsobom sa uvoľňujú tisíce mikroskopických vlákien, ktoré sa vďaka elektrostatike naviažu na každý jeden vlas spôsobom pripomínajúcim vetvičku s ihličím (obrázok nižšie). Vytvárajú tak prirodzený vzhľad a skvelý pocit hustých vlasov. Nanogen vlákna sa prichytia k vlasom tak pevne, že zostanú na mieste po celý deň a nezanechávajú škvrny ani fľaky.

Nanogen vlákna sú dokonca schopné odolať silnému vetru, dažďu a aj počas plávania, vtedy však odporúčame použiť aj vodeodolný fixátor vlákien Nanogen.

DNÍ NA VRÁTENIE

Nič neriskuješ, máš 60 dní na vrátenie zahusťovača vlasov bez udania dôvodu.

Stačí ak nám ho pošleš späť do nášho skladu a my ti obratom vrátime celú sumu.

Ako sme zahustili vlasy v Dámskom klube na RTVS

  • Števka vyskúšala Nanogen keratínové vlákna na svoje riedke vlasy.
  • Neváhala ísť s nami do TV, aby všetkým ukázala, že to funguje!
  • Aj ty túžiš získať okamžitý efekt hustejších vlasov ako Števka?

Aj Robo vyskúšal Nanogen…

ZAHUSTENIE VLASOV V PRIAMOM PRENOSE

  • Sleduj ako sme zahustili vlasy Robovi opäť v LIVE vysielaní pred kamerami.
  • Toto dokáže NANOGEN! Žiadne triky, ani fotomontáž!
  • Ak sa ti výsledok páči, objednaj si zahusťovač vlasov ešte dnes!
  • Máš 60 dní na vrátenie celej sumy ak výsledok nesplní tvoje očakávania…
{

Pri svojom povolaní potrebujem, aby boli moje vlasy bezchybné. Silné svetlá reflektorov mi tiež častokrát spôsobujú nepríjemný presvit pokožky spod vlasov.

Nanogen vlákna zabezpečia dokonalé prekrytie presvitov a akýchkoľvek riedkych miest vo vlasoch. Ani silné svetlo štúdiových reflektorov neodhalí môj tajný problém s riedkymi vlasmi. Skvelý bezkonkurenčný výrobok!

Katarína

moderátorka

Riedke vlasy majú citeľný vplyv na stratu sebavedomia. U mňa to nie je inak. Pri mojej práci prichádzam každodenne do kontaktu s ľuďmi. Postaviť sa pred nich a rozprávať vyžaduje dávku sebavedomia.

Nanogen mi pomáha udržiavať toto sebavedomie a ja nemusím myslieť na to, či niekto môj problém s vlasmi spozoruje. Ďakujem!

Alex

školiteľ

Čo sa skrýva v dóze?

Ak ste už v regáli lekárne alebo na internete natrafili na nenápadné tmavé dózičky so strieborným prúžkom, áno je to on. NANOGEN zahusťovač vlasov je efektívnym a cenovo prijateľným riešením pre riedke vlasy a s nimi súvisiacu presvitajúcu pokožku hlavy.

Samotná dóza Nanogen vlasového zahusťovača na rozdiel od iných kozmetických prípravkov neslúži iba ako vonkajší obal. Plní veľmi dôležitú funkciu v rámci celej technológie elektrostatiky keratínových vlákien. O kinetickom prúžku sa dočítaš nižšie.

q

Iné značky používajú buď bežný keratín, ktorý má jeden elektrostatický náboj alebo umelé vlákna s celkom inými vlastnosťami. V každom prípade narazíte na komplikácie.

q

Zahusťovač dodáva vlasom ich pôvodnú hrúbku

Príčinou presvitajúcej pokožky na hlave nie sú len vypadané vlasy, ale aj to, že existujúce vlasy sú tenšie a jemnejšie oproti tým zdravým. Preto na zakrytie presvitov a dosiahnutie dojmu hustejších vlasov im stačí navrátiť ich pôvodnú hrúbku.

Prichytia sa kolmo na vlas!

Kvalitný zahusťovač vlasov má prirodzene docieliť, aby keratínové vlákna pevne priľnuli na každý vlas kolmo – spôsobom ako vetvička s ihličím. Vlákna sú v podstate krátke ihličky a prichytenie k vlasu v 90 stupňovom uhle je z pohľadu konečného výsledku najefektívnejšie.

V prípade ak by vlákna a vlasy mali rozličný statický náboj, prichytili by sa k sebe tým najjednoduchším spôsobom – vlákna by si okolo vlasu políhali.

Týmto spôsobom síce docielime čiastočné zhrubnutie vlasu, z ďaleka však nie ako v prípade, keď vlákna ako ihličky trčia z vlasu kolmo!

Prečo si vybrať Nanogen?

R

Jednoduchá a rýchla aplikácia

R

Prírodné keratínové vlákna, stavebný materiál ľudského vlasu

R

Dokonale držia vo vlasoch počas vetra, dažďa aj potenia

R

O 400% lepšia odolnosť než ktorékoľvek iné vlasové vlákna

R

Prirodzený vzhľad hustejších vlasov v priebehu niekoľkých sekúnd

R

Ideálne na zahustenie riedkych miest vo vlasoch či celých plôch

R

Šetrné voči vlasovej pokožke bez vedľajších účinkov

R

Dermatologicky testované

Kinetický prúžok na dóze

Patentovaný kinetický prúžok zabezpečuje a udržiava optimálny náboj vlákien vo vnútri dózy. Potriasaním dózy počas aplikácie sa tento efekt ešte umocňuje.

Pre ešte dokonalejší finálny efekt sa tiež odporúča potriasť dózou pred samotnou aplikáciou.

Kontrolka spotreby

Priehľadná kontrolka spotreby ti umožňuje lepšie odsledovať zostávajúcu zásobu vlákien vo vnútri. Predídeš tak situáciám, že by sa ti vlákna nečakane minuli práve vtedy, keď ich najviac budeš potrebovať.

Vďaka lepšiemu prehľadu máš vždy dostatok času doobjednať ďalšie skôr, než sa ti zásoba minie.

DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ

Nanogen pomocou laboratórnych skúšok získal od príslušných regulátorov UK oficiálne potvrdenie, že všetky nanogen produkty sú vhodné pre pacientov podstupujúcich liečbu vypadavánia vlasov. Všetky Nanogen produkty boli testovaná dermatológmi.

Zahusťovač nepúšťa farbu! Ani pod vodou…

Pýtate sa čo sa stane ak náhodou zmoknete s keratínovými vlasovými vláknami vo vlasoch? Odpoveď nájdete vo videu nižšie:

Tvoj košík
1