AKCIA
vyhody

O nás

Vitajte na oficiálnom webe výhradného distribútora značky Nanogen na Slovensku! Tešíme sa, že nás chcete spoznať bližšie. Tu nájdete detailný prehľad toho kto sme, čo robíme, prečo to robíme, aké sú naše ambície a pre koho chceme byť prospešní.

Prečo Nanogen?

Spoločnosť bola založená v Londýne v roku 2001.

Nanogen je priekopníkom a súčasne aj svetovým lídrom v revolučných riešeniach proti vypadávaniu vlasov, na obnovu ich zdravého rastu a kozmetického zahustenia riedkych vlasov.

Využívame vlastný výskum, vlastné laboratória a vlastné patentované postupy pri vývine produktov Nanogen.

Ponúkame široké portfólio profesionálnych vlasových ošetrujúcich a stylingových prípravkov, ktoré dokážu zmeniť mužom a ženám ich životy, pretože vlasové sebavedomie je pre mnohých z nás v každodennom živote veľmi dôležité.

“Dnes je Nanogen prémiová značka dostupná v najväčších obchodných lekárenských a kozmetických sieťach po celom svete.”

Odkiaľ sme?

Pangaea Laboratories, Ltd. (založená 1999) je výskumnou organizáciou vo Veľkej Británii, ktorá sa zameriava na oblasť kozmetiky a je zároveň materskou spoločnosťou značky Nanogen.

Medzi jej ďalšie projekty patrí Medik8, THE HERO PROJECT™, Menage, Mutiny, Sunlab.

Vedeli ste, že… ?

Väčšina kozmetických firiem sú iba marketingové spoločnosti, ktoré jednoducho outsourcujú vývoj a výrobu produktov vlastnej značky?

V rámci Pangaea superlabu fungujú všetky tieto procesy interne!

Nanogen na Slovensku

Na Slovensku pôsobíme od roku 2012. Spoločnosť iMed, s.r.o. je výhradným distribútorom značky Nanogen pre Slovensko.

Kvalita pred kvantitou

Spolupracujeme predovšetkým s najväčšími online lekárňami na Slovensku – Pilulka, Mojalekáreň, Dr.Max; vybranými trichológmi a špecializovanou klinikou pre transplantácie vlasov – Folliclinic.

Overené zákazníkmi

Eshop Nanogen.sk získal prestížne ocenenie Overené zákazníkmi ako dôkaz spokojnosti našich zákazníkov s našimi produktami a službami.

Naše hodnoty a poslanie

Dodávame ľuďom stratené sebavedomie a tým im od základu meníme životy.

1. Netestujeme na zvieratách!

Žiadny z Nanogen produktov nie je a nikdy nebol testovaný na zvieratách!

Aktuálne predpisy a smernice EU (2013) eliminujú používanie akýchkoľvek ingrediencií v kozmetike testovaných na zvieratách.

Pri vývoji a výrobe našich produktov dôkladne dodržujeme tieto zásady a tvoria neoddeliteľnú súčasť vo výrobnom procese.

2. Šetrné produkty a zloženie

Všeobecné povedomie o kvalitných a nekvalitných zložkách v kozmetike sa dnes šíri rovnako rýchlo ako osveta o zdravom stravovaní. Aj tu sa však stretneme s nepodloženými až nezmyselnými dogmami o “prírodných” prípravkoch “bez chémie”.

Pri vývoji Nanogen produktov sa však neriadime dogmami. Z praxe už dávno vieme ako dosiahnuť potrebnú kvalitu a účinnosť bez použitia “obávaných” ingrediencií. V skutočnosti mnohé z týchto látok, ktoré iné značky bežne používajú, v Nanogen prípravkoch nenájdete.

Šetrné, vhodné pre citlivú pokožku.

Nepoužívame Parabény, MIT/MICT, SLS, SLES, Oxybenzón a iné bežné “chuťovky”. Zloženie každého Nanogen produktu je transparentné a v súlade s aktuálnymi európskymi smernicami.

3. Záleží nám na kvalite

Mnohí ľudia v našom odvetví veľmi radi hovoria o kvalite, avšak koľkí z nich sú ISO certifikovaní?

Kvalita je u nás na prvom mieste. Dôkazom sú naše certifikáty kvality. Za nimi sa skrýva opakujúci sa proces kontrolovania a overovania všetkého, čo s kvalitou súvisí. A kontroly prebiehajú pravidelne.

Robíme to dobrovoľne pretože si chceme udržiavať náš vysoký štandard a tým aj spokojných zákazníkov.

Sme akreditovaní certifikátom ISO 9001:2015 Quality Management Systems Award, Lloyd’s Register, 2016 a ISO 22716-2010, Lloyd’s Register, 2016.

4. Šetríme lesy

Snažíme sa eliminovať používanie papiera na minimum, či už je to v rámci výrobného procesu alebo v kanceláriách, kde je i tlač využívaná iba ak je to v dnešnej digitálnej dobe nevyhnutné.

Kartónové krabice používané na zásielky sú z recyklovateľného materiálu a plánujeme kompletné zastavenie vkladania papierového daňového dokladu do zásielok, nakoľko zákazník ho dostáva elektronickou formou.

 

5. Chránime oceány

Naše produkty neobsahujú plastové mikroguľôčky!

Mikroguľôčky sa často používajú v peelingových kozmetických prípravkoch a sú natoľko drobné, že sa pri spracovaní odpadovej vody neodfiltrujú. Ľahko ich potom skonzumujú morské živočíchy.

Na výrobu produktových obalov používame recyklovateľný plast a sklo.

Nanogen vo svete

PREDAJNÝCH MIEST

Certifikáty kvality

Vlastníme certifikáty ISO 22716-2010ISO 9001:2015 (Lloyd’s Registry Quality Assurance) v súlade so štandardmi pre vývoj a výrobu kozmetiky.

ISO 22716-2010

ISO 9001:2015

Tvoj košík
0