AKCIA
Otázky

Prípravky proti vypadávaniu vlasov

V súčasnej dobe je na trhu obrovské množstvo účinných prípravkov na podporu rastu vlasov. Doporučujeme každému tieto zázračné prípravky proti vypadávaniu vlasov vyberať veľmi obozretne. Vhodné je dôkladne si prečítať recenzie, množstvo užitočných informácií sa podozvedáte na rôznych fórach a diskusiách.  Najúčinnejšou zbraňou proti vypadávaniu vlasov je prevencia. Potvrdí vám to každý lekár.

Medzi osvedčené prípravky proti vypadávaniu vlasov zaraďujeme niektoré druhy šampónov, kde si výborne počína Nanogen šampón proti vypadávaniu vlasov s rastovým faktorom . Veľmi dobré skúsenosti majú ženy s Nanogen kondicionérom pre riedke a jemné vlasy s rastovým faktorom .

Vlasy vypadávajú a vypadávajú, nič nepomáha? Doplnili ste svoj jedálniček dôležitými vitamínmi ako je vitamín B, zinok a horčík? Rady našich babičiek – vyskúšajte tinktúru z pŕhľavy alebo po každom umytí vlasov si vmasírujte do pokožky žĺtok a potom umyte dôkladne vlažnou vodou. Proti vypadávaniu vlasov sa odporúčajú aj pivovarské kvasnice. My doporučujeme navštíviť dermatológa a zadovážiť si prípravky proti vypadávaniu vlasov, ktoré nám tento odborník doporučí.

K dispozícii sú nielen šampóny a kondicionéry, ale aj rôzne vlasové séra   alebo výživové tablety. Tu však záleží už iba na vašom rozhodnutí. Každému vyhovuje niečo iné.

Odporúčané sú doplnky stravy s obsahom vitamínu B a PP, zinku, horčíku, železa, kremíku, jódu vrátane niektorých aminokyselín. Lieky proti vypadávaniu vlasov sú často na predpis. Častokrát sú účinné pokiaľ ste ochotní potrápiť sa s ich vedľajšími účinkami.

Z bezreceptových látok je to Minoxidil, či jeho slabý odvar Aminexil, ktorého dlhodobejšiepoužívanie (vďaka propylénglykolu a jeho vedľajším účinkom) môže viesť k podráždeniu a vysušovaniu pokožky spojenému s tvorbou lupín. V takýchto prípadoch je nutné liečbu na určitý čas prerušiť, pokiaľ spomínané príznaky opäť nezmiznú. Šetrnejšie a zároveň účinné prípravky sú Nanogen sérum s rastovým faktorom, ktoré vďaka jeho vodnej báze žiadne vedľajšie účinky nespôsobuje.

Share This
Tvoj košík
0