AKCIA
vyhody

Prípravky proti vypadávaniu vlasov

od | sep 10, 2015 | 2 komentáre

V súčasnej dobe je na trhu obrovské množstvo účinných prípravkov na podporu rastu vlasov. Doporučujeme každému tieto zázračné prípravky proti vypadávaniu vlasov vyberať veľmi obozretne. Vhodné je dôkladne si prečítať recenzie, množstvo užitočných informácií sa podozvedáte na rôznych fórach a diskusiách.  Najúčinnejšou zbraňou proti vypadávaniu vlasov je prevencia. Potvrdí vám to každý lekár.

Medzi osvedčené prípravky proti vypadávaniu vlasov zaraďujeme niektoré druhy šampónov, kde si výborne počína Nanogen šampón proti vypadávaniu vlasov s rastovým faktorom . Veľmi dobré skúsenosti majú ženy s Nanogen kondicionérom pre riedke a jemné vlasy s rastovým faktorom .

Vlasy vypadávajú a vypadávajú, nič nepomáha? Doplnili ste svoj jedálniček dôležitými vitamínmi ako je vitamín B, zinok a horčík? Rady našich babičiek – vyskúšajte tinktúru z pŕhľavy alebo po každom umytí vlasov si vmasírujte do pokožky žĺtok a potom umyte dôkladne vlažnou vodou. Proti vypadávaniu vlasov sa odporúčajú aj pivovarské kvasnice. My doporučujeme navštíviť dermatológa a zadovážiť si prípravky proti vypadávaniu vlasov, ktoré nám tento odborník doporučí.

šampóny pre riedke vlasy

Unikátny šampón pre mužov a pre ženy
Vhodný pre podráždenú a citlivú pokožku
Hĺbkovo čistí a osviežuje pokožku hlavy
Účinný proti lupinám

Bezkonkurenčný šampón! Vlasy sú objemnejšie už po prvom umytí a zbavila som sa lupín. Príjemne vonia!

Silvia (32)

K dispozícii sú nielen šampóny a kondicionéry, ale aj rôzne vlasové séra alebo výživové tablety. Tu však záleží už iba na vašom rozhodnutí. Každému vyhovuje niečo iné.

Odporúčané sú doplnky stravy s obsahom vitamínu B a PP, zinku, horčíku, železa, kremíku, jódu vrátane niektorých aminokyselín. Lieky proti vypadávaniu vlasov sú často na predpis. Častokrát sú účinné pokiaľ ste ochotní potrápiť sa s ich vedľajšími účinkami. Viac v článku o vitamínoch na vlasy.

Z bezreceptových látok je to Minoxidil, či jeho slabý odvar Aminexil, ktorého dlhodobejšie používanie (vďaka propylénglykolu a jeho vedľajším účinkom) môže viesť k podráždeniu a vysušovaniu pokožky spojenému s tvorbou lupín. V takýchto prípadoch je nutné liečbu na určitý čas prerušiť, pokiaľ spomínané príznaky opäť nezmiznú. Šetrnejšie a zároveň účinné prípravky sú Nanogen sérum s rastovým faktorom, ktoré vďaka jeho vodnej báze žiadne vedľajšie účinky nespôsobuje.

sérum na rast vlasov nanogen

Podporuje zdravý rast vlasov
Obnovuje rast nových vlasov
Šetrné, bez vedľajsích účinkov a podráždenia
• Vhodný aj ako sprievodné ošetrenie s minoxidilom

Share This
Tvoj košík
0