AKCIA
Otázky

Sérum na rast vlasov

Nanogen Sérum je unikátne vlasové sérum s rastovým faktorom derivovaným z rastlín, ktorý v kombinácii s ďalšími aktívnymi zložkami zvyšuje liečebný účinok vypadávania vlasov.

Vyvinuté po dlhodobých výskumoch a testovaniach!

Najmodernejšia technológia, ktorá využíva naše vlastné prirodzené rastové faktory v tele na obnovu zdravého rastu vlasov.

ČO JE TO RASTOVÝ FAKTOR?

JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA

Nádobka so špeciálnym aplikátorom umožňuje jednoduchú aplikáciu séra, ktoré ti pomôže zastaviť vypadávanie vlasov a obnoviť ich zdravý rast.

Neprekračuj odporúčané množstvo JEDNU PIPETU (1ml) 1 x dennE:

1. Ponor pipetu do flaštičky a rýchlym opakovaným stláčaním aplikátora 3x po sebe nasaj roztok do pipety (1 ml).

2. Postupným stláčaním aplikátora nanášaj sérum rovnomerne na miesta kde sú vlasy riedke.

3. Počas nanášania a následne po ňom vmásiruj sérum do pokožky hlavy a nechaj vstrebať.

{

Rast zdravých vlasov sa riadi prirodzeným cyklom,

ktorý je u každého jednotlivého vlasu v rôznom štádiu. Nanogen sh-VEGF komplex chráni vlasy a špeciálne podporuje ich zdravý rast v každej fáze vlasového cyklu.

Ako prírodný rastový faktor VEGF stimuluje rast vlasov?

Pre rast vlasov ako súčasť ich prirodzeného cyklu a pre rast nových vlasov je potrebná stimulácia rastovej fázy vlasu nazývanej anagén. Pre stimulovanie anagénu a zdravého rastu vlasov je nevyhnutné docieliť 3 kľúčové procesy v tele:

1. PROLIFERÁCIA – ŠÍRENIE BUNIEK

Základ vlasových folikulov obsahuje formu kmeňových buniek nazývanú kožná papila; tieto bunky sa potrebujú rýchlo rozmnožovať, aby vytvárali bunky, ktoré formujú vlas.

Proliferácia teda šírenie buniek vyžaduje dostatočnú výživu a okysličenie. Nanogen sérum VEGF spôsobuje vazodilatáciu a zvyšuje prietok krvi, čím podporuje tento rast.

2. BUNKOVÁ MIGRÁCIA – PRESUN BUNIEK

Keď sú vlasové bunky rozmnožené, musia sa presunúť do určitých pozícií, aby vytvorili štruktúru vlasu. To znamená, že potrebujú medzi sebou komunikovať a organizovať svoju bunkovú konštrukciu pre aktiváciu pohybu.

VEGF zvyšuje produkciu glykoproteínu v niektorých bunkách, tieto glykoproteíny umožňujú bunkám komunikovať, pohybovať sa a priliehať k sebe navzájom. VEGF funguje v určitých prípadoch ako signál pre samotnú migráciu a zvyšuje vazodilatáciu, čo bunkám umožňuje pohyb.

3. ANGIOGENÉZA

Rast vlasov si vyžaduje dostatočnú výživu a tiež okysličovanie, preto sa formujú nové drobné krvné cievy, aby vyživovali vlasy v procese rastu. Tento proces na nazýva Angiogenéza.

VEGF podporuje angiogenézu v nových vlasových folikuloch a taktiež v už existujúcich vlasoch, ktoré už nie sú dostatočne okysličované.

VEGF tiež vytvára ďalší podnet – oxid dusnatý, ktorý spôsobí rozšírenie už existujúcich krvných ciev a lepší prietok krvi všade tam, kde je to potrebné.

Ako vzniká Nanogen rastový faktor?

  • Časť DNA, ktorá nesie kód rastového faktora (VEGF) je odstrihnutá a odobraná z ľudskej bunky. Toto DNA je následne synteticky skopírované.
  • Skopírované DNA je vložené do semien mladého zeleného jačmeňa (Hordeum vulgare), které sú potom zasiate. Každý jeden klas tohto jačmeňa obsahuje unikátny vlasový rastový faktor sh-VEGF (synthetic human growth factor).
  • Rastový faktor je ďalej extrahovaný zo semien a vkladaný do Nanogen produktov. Zbytok se použije na zasiatie dalších klasov.
Nanogen vlasové sérum - proces výroby

Viac informácií: iba pre odbornú verejnosť.
Tieto informácie nie sú určené pre širokú verejnosť. Kliknutím na tento odkaz potvrdzujete, že ste profesionálny zdravotník.

NANOGEN HAIR RESEARCH

Tvoj košík
0