AKCIA
Otázky

0915 818 896 | po-pi 9:00 - 18:00

OBNOVTE NOVÝ RAST VLASOV

JEDINEČNÉ SÉRUM PROTI VYPADÁVANIU VLASOV A OBNOVU NOVÉHO RASTU VLASOV.

VYVINUTÉ PO DLHODOBOM SKÚMANÍ! NAJMODERNEJŠIA TECHNOLÓGIA, KTORÁ VYUŽÍVA RASTOVÉ FAKTORY

JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA SÉRA

Nádobka so špeciálnym aplikátorom umožňuje jednoduchú aplikáciu séra,
ktoré vám pomôže zastaviť vypadávanie vlasov a obnový ich nový rast.

Neprekračujte odporúčané množstvo 1x denne 1ml:

1. Ponorte pipetu do flaščičky a stlačením naberte 1 ml séra

2. Postupným stláčaním aplikujte sérum na miesta kde sú vlasy riedke

3. Počas nanášania a následne po ňom vmásirujte sérum do pokožky hlavy

4. Nechajte vysušiť

 

 

Ako sa vyrába sérum na rast vlasov

Nanogen sérum VEGF je jedinečný vlasový rastový faktor derivovaný z rastlín, ktorý v kombinácii s ďalšími aktívnymi zložkami zvyšuje liečebný účinok vypadávania vlasov. Rast zdravých vlasov je riadený prirodzeným cyklom, u každého jednotlivého vlasu v rôznom štádiu. Nanogen sh-VEGF komplex špeciálne podporuje a chráni vlasy a ich zdravý rast v každej fáze prirodzeného cyklu.

Ako prírodný VEGF pôsobí na rast vlasov?

Pre rast vlasov ako súčasť ich prirodzeného cyklu a pre rast nových vlasov je potrebná stimulácia rastovej fázy vlasu nazývanej Anagén. Požadované sú 3 fázy podporujúce anagén a zdravý rast vlasov

Základ vlasových folikulov obsahuje formu kmeňových buniek nazývanú kožná papila; tieto bunky sa potrebujú rýchlo rozmnožovať, aby vytvárali bunky, ktoré formujú vlas.
Proliferácia teda šírenie buniek vyžaduje dostatočnú výživu a okysličenie, Nanogen sérum VEGF spôsobuje vazodilatáciu a zvyšuje prietok krvi, čím podporuje tento rast.

Rast vlasov si vyžaduje dostatočnú výživu a okysličenie, preto nové drobné krvné cievy sa formujú, aby vyživovali rastúce vlasy. Tento proces na nazýva Angiogenéza.

VEGF podporuje angiogenézu v nových vlasových folikuloch, ale taktiež v už existujúcich vlasoch, ktorým sa nedostáva dostatočné okysličenie. VEGF tiež vytvára ďalší podnet nazývaný oxid dusnatý, ktorý spôsobí rozšírenie už existujúcich krvných ciev a lepší prietok krvi tam, kde je to potrebné.

Viac informácií: iba pre odbornú verejnosť.
Tieto informácie nie sú určené pre širokú verejnosť. Kliknutím na tento odkaz potvrdzujete, že ste profesionálny zdravotník.

NANOGEN HAIR RESEARCH