AKCIA
Otázky

0915 818 896 | po-pi 9:00 - 18:00

OBNOVTE NOVÝ RAST VLASOV

JEDINEČNÉ SÉRUM PROTI VYPADÁVANIU VLASOV A OBNOVU NOVÉHO RASTU VLASOV.

VYVINUTÉ PO DLHODOBOM SKÚMANÍ! NAJMODERNEJŠIA TECHNOLÓGIA, KTORÁ VYUŽÍVA RASTOVÉ FAKTORY

JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA SÉRA

Nádobka so špeciálnym aplikátorom umožňuje jednoduchú aplikáciu séra,
ktor´vám pomôže zastaviť vypadávanie vlasov a obnový ich nový rast

Neprekračujte odporúčané množstvo 1x denne 1ml:

1.Ponorte pipetu do flaščičky a stlačením naberte 1 ml séra

2.Postupným stláčaním aplikujte sérum na miesta kde sú vlasy riedke

3.Počas nanášania a následne po ňom vmásirujte sérum do pokožky hlavy

4.Nechajte vysušiť

 

 

Ako sa vyrába sérum na rast vlasov

Nanogen sérum VEGF je jedinečný vlasový rastový faktor derivovaný z rastlín, ktorý v kombinácii s ďalšími aktívnymi zložkami zvyšuje liečebný účinok vypadávania vlasov. Rast zdravých vlasov je riadený prirodzeným cyklom, u každého jednotlivého vlasu v rôznom štádiu. Nanogen sh-VEGF komplex špeciálne podporuje a chráni vlasy a ich zdravý rast v každej fáze prirodzeného cyklu.

Ako prírodný VEGF pôsobí na rast vlasov?

Pre rast vlasov ako súčasť ich prirodzeného cyklu a pre rast nových vlasov je potrebná stimulácia rastovej fázy vlasu nazývanej Anagén. Požadované sú 3 fázy podporujúce anagén a zdravý rast vlasov

Základ vlasových folikulov obsahuje formu kmeňových buniek nazývanú kožná papila; tieto bunky sa potrebujú rýchlo rozmnožovať, aby vytvárali bunky, ktoré formujú vlas.
Proliferácia teda šírenie buniek vyžaduje dostatočnú výživu a okysličenie, Nanogen sérum VEGF spôsobuje vazodilatáciu a zvyšuje prietok krvi, čím podporuje tento rast.

Rast vlasov si vyžaduje dostatočnú výživu a okysličenie, preto nové drobné krvné cievy sa formujú, aby vyživovali rastúce vlasy. Tento proces na nazýva Angiogenéza.
VEGF podporuje angiogenézu v nových vlasových folikuloch, ale taktiež v už existujúcich vlasoch, ktorým sa nedostáva dostatočné okysličenie. VEGF tiež vytvára ďalší podnet nazývaný oxid dusnatý, ktorý spôsobí rozšírenie už existujúcich krvných ciev a lepší prietok krvi tam, kde je to potrebné.

 

Viac informácií: iba pre odbornú verejnosť..
Tieto informácie nie sú určené pre širokú verejnosť. Kliknutím na tento odkaz potvrdzujete, že ste profesionálny zdravotník.

NANOGEN HAIR RESEARCH