AKCIA
Otázky

Najčastejšie otázky:

V tejto rubrike nájdete najčastejšie otázky z Vašej strany týkajúce sa akýchkoľvek tém v rámci nášho webu, značky Nanogen, produktov a akýchkoľvek užitočných rád a tipov.

Koľko trvá doručenie mojej zásielky od chvíle objednania?

Podľa štatistík v priemere do dvoch pracovných dní na území SR od prijatia objednávky.

Kto je výrobcom Nanogen produktov a kto stojí za ich výskumom a vývojom?

Výrobcom, vývojárom a výskumnou organizáciou je Pangaea Laboratories Ltd. so sídlom v UK.

Ako často mám Nanogen produkty používať?

Ideálnym riešením je balík neprevziať a informovať nás emailom alebo telefonicky o tejto skutočnosti, aby sme situáciu vedeli s prepravcom komunikovať okamžite. V prípade ak zistíte poškodenie tovaru až po prevzatí a otvorení balíka, odporúčame poškodenie fotograficky zdokumentovať a poslať sťažnosť na [email protected]. Fotodokumentáciu použijeme v rámci reklamácie služby zo strany prepravcu a vám zabezpečíme doručenie nového tovaru.

Čo mám robiť, ak mi príde balík poškodený alebo jeho obsah rozbitý – vytečený?

Jedna fľaštička Nanogen šampónu vydrží pri každodennom používaní približne jeden mesiac.

Čo je SLS a prečo ho v v našich prípravkoch nenájdete?

Sodium Lauryl Sulphate (SLS) je povrchovo aktívna látka, ktorá má veľmi efektívne odmasťovacie účinky a taktiež vytvára bohatú penu. Avšak to môže podráždiť pokožku hlavy, najmä tú citlivú. Alternatívy sulfátov majú menšiu penivosť, ale aj menšiu odmasťovaciu resp. čistiacu schopnosť. My používame ALS, ktorý má všetky čistiace a peniace vlastnosti ako SLS, avšak bez zbytočného podráždenia pokožky a vlasov. ALS je väčšia molekula než SLS, čo znamená, že nie je schopná tak ľahko penetrovať do pokožky a tým je oveľa menej agresívna. Žiadny z Nanogen produktov neobsahuje SLS.

Tvoj košík
0