AKCIA
vyhody

ADAM

vek: 39

Bol to pre mňa šok, keď som spozoroval ako mi vlasy začali viditeľne ubúdať. Nemyslel som si, že to príde tak náhle. Chcel by som mať vlasy ako predtým.

Môj príbeh

Vlasy mi postupne vypadávali už posledných niekoľko rokov, ale keďže to nebolo až tak zreteľné a bol som tiež dosť zaneprázdnený, postupne som na to takmer zabudol.

Posledných 6 mesiacov bolo pre mňa pracovne dosť stresujúcich. Spozoroval som, že niektoré miesta na hlave mám už viditeľne redšie, a čo je horšie, všimli si to už aj moji známi. Bol som prinútený hľadať spôsob, ako to vyriešiť.

Mnohí používajú minoxidil alebo finasterid, ktoré sú vraj účinné. Majú však aj neželané vedľajšie účinky, ktorým by som sa rád vyhol. Navyše minoxidil je u nás ťažko dostupný a finasterid vyžaduje lekársky predpis.

Čo potrebujem?

Zastaviť vypadávanie vlasov a opätovne podporiť ich zdravý rast. Resp. nájsť účinné riešenie, ktoré mi pomôže. Viem, že to určitý čas potrvá, ale za investíciu to stojí.

Tiež ma trápi presvitajúca pokožka na hlave, nevyzerá to dobre a dosť mi to ubralo sebavedomie. Nechcem ale čakať niekoľko mesiacov kým sa dostavia výsledky liečby. Chcel by som mať husté vlasy späť, a najlepšie hneď!

Ako na to?

Zastaviť vypadávanie a podporiť rast vlasov

Chcel som nájsť spôsob, ako redukovať vypadávanie a zároveň podporovať prirodzený rast vlasov. Používam šampón s kondicionérom pre mužov 5v1 ako predprípravu vlasov pred každodennou kúrou. Zároveň každý deň užívam vitamíny na vlasy ako doplnok stravy.

Okamžite zakryť riedke miesta

Tiež som začal používať Nanogen keratínové vlákna a vodeodolný fixátor, najmä v oblastiach temena. Nanogen vlákna sa dokonale prichytia na moje existujúce vlasy na temene a vyzerám ako keby som mal opäť husté vlasy, tak ako dávno predtým. Pomocou Nanogen fixátora držia vo vlasoch po celý deň tak spoľahlivo, že nemusím na ne ani myslieť. Dokonca môžem vziať rodinu plávať bez obáv, že by na mojich vlasoch niekto niečo spozoroval.

Moja denná rutina

Základný krok

Šampón a kondicionér 5v1

Zakrytie presvitov pokožky

Keratínové vlákna

Alternatívy

Základný krok

Šampón pre mužov

Zakrytie a vodeodolnosť

Vlákna a fixátor

Výsledky

Napíš nám aj ty svoj príbeh a získaj ďalšie výhody!

Tvoj príbeh

Napíš nám svoj príbeh a pomôž tak i ostatným nájsť účinné riešenie!

6 + 3 =

Tvoj košík
0