AKCIA
vyhody

Keratínové vlákna na zahustenie riedkych vlasov – Prečo Nanogen?

od | sep 10, 2015 | 0 komentárov

Keratínové vlákna sú jedným z niekoľkých typov prípravkov na zahustenie riedkych vlasov. Tzv. zahusťovač vlasov sa môže líšiť prevedením a hlavne materiálom mikroskopických vlasových vlákien, ktoré sú obsiahnuté v dóze zahusťovača. Účelom zahusťovača vlasov je dokonalý a nerozpoznateľný výsledok hustejších vlasov spojený so zvýšenou dávkou istoty, sebadôvery a nenahraditeľného pocitu sebavedomia. Celkový konečný výsledok, ktorý vlasové vlákna prinášajú, však závisí nielen od materiálu vlákien, z ktorých zahusťovač pozostáva, ale tiež od toho, aký dôraz sa kladie na súhru jednotlivých detailov.

materiály vlasových vlákien

Prečo keratínové vlákna

Keratín je stavebným materiálom skutočného vlasu. Je preto častou voľbou výrobcov zahusťovačov vlasov. Mikrovlákna z keratínu sú (narozdiel od iných materiálov) svojou stavbou, štruktúrou a ďalšími vlastnosťami od skutočného vlasu nerozpoznateľné a teda schopné ľudské vlasy dokonale imitovať. Okrem prírodného keratínu sa môže v zahusťovačoch používať tiež syntetický keratín.

Popri ďalších metódach a patentovaných prvkoch zahusťovačov vlasov, ktoré Nanogen priniesol, je tu ešte jeden dôležitý aspekt, ktorý mnoho zákazníkov pri rozhodovaní sa o kúpe podceňuje – zážitok.

Predstavte si výrobok, pomôcku, prípravok, ktorý vám tým, že ho nosíte alebo inak používate, umožní cítiť sa fantasticky, sebavedomo a atraktívne. Keď samotné použitie a narábanie s ním je pre vás zážitkom, či niečim, čo vám prináša radosť..

Prečo Nanogen keratínové vlákna

Či je to nenápadný a najmä diskrétny dizajn balenia, ktorý skutočne dokazuje, že dobre poznáme potreby a obavy našich zákazníkov alebo sú to dôležité detaily ako dosiahnutie dokonalého farebného zladenia s vlasmi a kladenie dôrazu na trvácnosť, priľnavosť a vodeodolnosť vlákien vo vlasoch. Toto sú skutočne prioritné požiadavky, ktoré potvrdí každý dlhodobý užívateľ zahusťovačov vlasov. Akonáhle vyskúšate Nanogen, pocítite rozdiel. Robíme maximum preto, aby vám Nanogen slúžil nadštandardne a ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a s vnútorným zanietením. Výsledkom sú najlepšie keratínové vlákna na svete!

Iba Nanogen vlákna sú podporené unikátnou kinetickou technológiou a majú za sebou viac ako 14 rokov skúseností v tejto oblasti.

ZAHUSŤOVAČ VLASOV – KERATÍNOVÉ VLÁKNA – VYSKÚŠAJ 60 DŇOVÚ LEHOTU NA VRÁTENIE PEŇAZÍ!

keratínové vlákna - zahusťovač vlasov nanogen

Najvyhľadávanejší zahusťovač vlasov na svete! • Prirodzený výsledok za pár sekúnd • Odolný voči dažďu, vetru a potu • V 10 prírodných odtieňoch • Pre mužov aj pre ženy!

husté vlasy po nanogen zahusťovači

Skvelý prípravok, skvelý výsledok! Ďakujem za dodanie. Už chápem, čo znamená pocit navráteného sebavedomia!

Hana (37)

Dermatologicky testované

Každý Nanogen produkt je testovaný dermatológmi a určenými tretími stranami. Mikroskopické keratínové vlákna vždy prechádzajú prísnym triedením. Do finálnej dózy produktu zahusťovača sa dostanú iba vlákna svojou hrúbkou, hmotnosťou, tvarom a stavbou najvhodnejšie a vlasu najpodobnejšie. Tieto kritériá musia byť splnené, aby vlákna vo vlasoch dosahovali maximálne kvalitný a prirodzený vzhľad. Z celkového surového materiálu takto úspešne prejde skúškou kvality približne 10% keratínových vlákien. 90% materiálu je odpad.

Našou prioritou je zážitok zákazníka z používania Nanogenu. Bez podráždenia pokožky, pevné uchytenie, vodeodolnosť, ľahkosť materiálu vlákien a dokonalosť vo farebnom zladení s vlasmi.

Pozor na lacné imitácie keratínových vlákien

Sme najväčšou značkou zahusťovačov vlasov v Európe a celý výrobný proces funguje interne, vrátane keratínových vlákien. Vďaka tomu vieme od základu kontrolovať každý detail produktu, tým docieliť špičkovú kvalitu z najlepších zdrojov surovín a zároveň ponúknuť bezkonkurenčné ceny aj oproti značkám, ktoré rovnakú technológiu napodobňujú rôznymi imitáciami našich produktov. Tieto sú často vyrábané v Číne z lacnejších a menej kvalitných materiálov, následne dovážané a plnené do produktov pod ich hlavičkou.

Produkty tak môžu byť lákavo lacnejšie avšak aj výsledkami a konečným zážitkom neporovnateľne nižšie. Ak je pre vás kvalita na prvom miest, skúste Nanogen a doprajte si dokonalý zážitok!

Tvoj košík
0