AKCIA
Otázky

Účelom kvalitných zahusťovačov vlasov je dokonalý a nerozpoznateľný výsledok hustých vlasov spojený so zvýšenou dávkou istoty, sebadôvery a nenahraditeľného pocitu sebavedomia. Celkový konečný výsledok, ktorý keratínové vlákna prinášajú, však primárne nezávisí od materiálu vlákien, z ktorých zahusťovač pozostáva, ale tiež od toho, aký dôraz sa kladie na súhru jednotlivých detailov.

Iba Nanogen vlákna sú podporené unikátnou kinetickou technológiou a majú za sebou viac ako 14 rokov skúseností v tejto oblasti.

Prečo keratínové vlákna

vlakna-typy-keratin

Popri ďalších metódach a patentovaných prvkoch zahusťovačov vlasov, ktoré Nanogen priniesol, je tu ešte jeden dôležitý aspekt, ktorý mnoho zákazníkov pri rozhodovaní sa o kúpe podceňuje – zážitok.

Predstavte si výrobok, pomôcku, prípravok, ktorý vám tým, že ho nosíte alebo inak používate, umožní cítiť sa fantasticky, sebavedomo a atraktívne. Keď samotné použitie a narábanie s ním je pre vás zážitkom, či niečim, čo vám prináša radosť..

Prečo Nanogen keratínové vlákna

Či je to nenápadný a najmä diskrétny dizajn balenia, ktorý skutočne dokazuje, že dobre poznáme potreby a obavy našich zákazníkov alebo sú to dôležité detaily ako dosiahnutie dokonalého farebného zladenia s vlasmi a kladenie dôrazu na trvácnosť, priľnavosť a vodeodolnosť vlákien vo vlasoch. Toto sú skutočne prioritné požiadavky, ktoré potvrdí každý dlhodobý užívateľ zahusťovačov vlasov. Akonáhle vyskúšate Nanogen, pocítite rozdiel. Robíme maximum preto, aby vám Nanogen slúžil nadštandardne a ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a s vnútorným zanietením. Výsledkom sú najlepšie keratínové vlákna na svete!

ZAHUSŤOVAČ VLASOV – KERATÍNOVÉ VLÁKNA – VYSKÚŠAJ 60 DŇOVÚ LEHOTU NA VRÁTENIE PEŇAZÍ!

Najvyhľadávanejší zahusťovač vlasov na svete! • Prirodzený výsledok za pár sekúnd • Odolný voči dažďu, vetru a potu • V 10 prírodných odtieňoch • Pre mužov aj pre ženy!

Skvelý prípravok, skvelý výsledok! Ďakujem za dodanie. Už chápem, čo znamená pocit navráteného sebavedomia!

Hana (37)

Dermatologicky testované

Každý Nanogen produkt je testovaný dermatológmi a určenými tretími stranami. Mikroskopické keratínové vlákna vždy prechádzajú prísnym triedením. Do finálnej dózy produktu zahusťovača sa dostanú iba vlákna svojou hrúbkou, hmotnosťou, tvarom a stavbou najvhodnejšie a vlasu najpodobnejšie. Tieto kritériá musia byť splnené, aby vlákna vo vlasoch dosahovali maximálne kvalitný a prirodzený vzhľad. Z celkového surového materiálu takto úspešne prejde skúškou kvality približne 10% keratínových vlákien. 90% materiálu je odpad.

Našou prioritou je zážitok zákazníka z používania Nanogenu. Bez podráždenia pokožky, pevné uchytenie, vodeodolnosť, ľahkosť materiálu vlákien a dokonalosť vo farebnom zladení s vlasmi.

Pozor na lacné imitácie keratínových vlákien

Sme najväčšou značkou zahusťovačov vlasov v Európe a celý výrobný proces funguje interne, vrátane keratínových vlákien. Vďaka tomu vieme od základu kontrolovať každý detail produktu, tým docieliť špičkovú kvalitu z najlepších zdrojov surovín a zároveň ponúknuť bezkonkurenčné ceny aj oproti značkám, ktoré rovnakú technológiu napodobňujú rôznymi imitáciami našich produktov. Tieto sú často vyrábané v Číne z lacnejších a menej kvalitných materiálov, následne dovážané a plnené do produktov pod ich hlavičkou.

Produkty tak môžu byť lákavo lacnejšie avšak aj výsledkami a konečným zážitkom neporovnateľne nižšie. Ak je pre vás kvalita na prvom miest, skúste Nanogen a doprajte si dokonalý zážitok!

Share This
Tvoj košík
0