AKCIA
vyhody

Sandra

vek: 28

Vlasy mi začali rednúť v tehotenstve a po pôrode sa to ešte zhoršilo.

Môj príbeh

Vlasy mi začali vypadávať počas tehotenstva a po pôrode. Doktor mi povedal, že vypadávanie sa zastaví a všetko sa vráti do normálu. Skutočnosť je však iná, strácam sebavedomie a mám komplexy. Priatelia hovoria, že som strhaná. Zle sa to počúva!

Želám si, aby…

Môj život sa teraz točí okolo dieťaťa a na seba mi nezostáva veľa času. Preto hľadám spôsob, ako vyzerať dobre ihneď a všetok čas venovať aktuálnym prioritám.

Pokiaľ to nie je nevyhnutné, chcem sa vyhnúť používaniu medikamentov. Aj keď mnohé ženy skúšajú napr. minoxidil, stojí to za zváženie, ale počas tehotenstva alebo dojčenia je lepšie sa poradiť s lekárom.

Ako na to?

Zastavte vypadávanie vlasov

Ako základ používam Nanogen šampón pre ženy, ktorý čistí a hydratuje pokožku. Vlasom dodáva objem ihneď po prvom použití. Je šetrný voči  mojim jemným, oslabeným vlasom. Ďalej po každom umytí používam Nanogen kondicionér, ktorý dodáva riedkym vlasom silu a potrebnú výživu. A to všetko bez zbytočného zaťažovania či mastenia.

Obnovte rast vlasov

Potom raz za deň aplikujem Nanogen sérum, ktoré neoplachujem a nechám vstrebať do pokožky hlavy. Je účinné, pomáha obnoviť rast vlasov a narozdiel od minoxidilu nemá vedľajšie účinky – nedráždi pokožku, je šetrné aj voči citlivej vlasovej pokožke. Na nete som čítala, že i minoxidil kombinujú s Nanogenom pre zvýšenie účinnosti a zmiernenie vedľajších účinkov minoxidilu.

V okamihu zakryte nedostatky

Nakoľko liečba vypadávania vlasov niečo trvá, pre dosiahnutie okamžitého vizuálneho výsledku používam keratínové vlákna a potom vodeodolný fixátor. Nanogen vlákna sa pripoja k vlasom a vytvárajú dojem, ako keby som mala opäť zdravé a husté vlasy ako predtým. Po zafixovaní zostanú vlákna vo vlasoch pevne prichytené po celý deň! Aj keď zmoknem. Takže sa nemusím obávať, že by nezostali diskrétne. Výsledky môžete vidieť na foto nižšie.

Moja denná rutina

Základný krok

Šampón pre ženy

Výživa pre vlasy

Kondicionér

Zakrytie presvitov

Keratínové vlákna

Alternatívy

Viac účinkov

Šampón Luxe

Regenerácia a objem

Root Boost sprej

Zakrytie presvitov

Vlákna a fixátor

Výsledky

Vanda (31)

“Rednutie vlasov som spozorovala po chemoterapii.”

Nikdy som príliš neriešila svoj vzhľad, ale vypadávanie vlasov ma poriadne vystrašilo. Manžel hovorí, že si nič nevšimol, ale myslím, že áno. Najviac je to vidieť na cestičke, ktorá je zreteľne redšia a presvitá mi pokožka hlavy.

Napíš nám aj ty svoj príbeh a získaj ďalšie výhody!

Tvôj príbeh

Tvoj príbeh môže pomôcť ostatným ženám nájsť riešenie na ich problém s vlasmi.

7 + 5 =

Tvoj košík
0