AKCIA
vyhody

Vanda

vek: 31

Vlasy mi začali vypadávať po ukončení chemoterapie.

MÔJ PRÍBEH

Vlasy mi začali vypadávať po chemoterapii. Strata vlasov ma poriadne vystrašila. Manžel tvrdí, že nič nespozoroval, ale ja si myslím, že áno. Najviac to bolo vidno na mojej cestičke vo vlasoch, ktorá je viditeľne redšia. Musela som to riešiť.

Čo ma trápi?

V mojom živote som vždy veľa času venovala deťom, práci a málo sama sebe a svojim vlasom. Vždy som mala vlasy jemné a ľahko sa mi lámali, ale nikdy som tomu nevenovala prílišnú pozornosť.

Počas posledných pár rokov som spozorovala, že sa mi cestička vo vlasoch viditeľne rozšírila hlavne v prednej časti. Ako keby som ostarla o 10 rokov. Ubralo mi to veľkú časť sebavedomia. Hanbila som sa ísť medzi ľudí s pocitom, že mi všetci pozerajú iba na moje riedke vlasy. Skúsila som minoxidil a aj nadpájanie vlasov – pre mňa však dosť nepohodlné.

Čo potrebujem?

Zastaviť vypadávanie

Na internete som našla Nanogen, veľmi ma zaujal. Začala som používať Nanogen šampón pre ženy proti vypadávaniu vlasov. Šampón čistí do hĺbky pokožku hlavy, čo je dôležité pre zdravý rast vlasov.

Vyživovať a dodať objem

Pokračujem Nanogen kondicionérom pre ženy na lepší objem vlasov bez ich namáhania.

Nanogen šampóny a kondicionéry sú fantastické a poskytujú kompletnú starostlivosť o vlasy pre ženy. A tým, že regenerujú a hydratujú moje obvykle suché vlasy, celkový výsledok zdokonalujú.

Maskovať presvitajúcu pokožku

Používam Nanogen keratínové vlákna na zakrytie riedkych vlasov a riedkej cestičky. Tá premena je neuveriteľná! Ďalej nanesiem Nanogen fixátor keratínových vlasových vlákien, ktorý je vodeodolný, čo je pre mňa poistka, že nikto nič nespozoruje, ani v zlom počasí.

Moja denná rutina

1. Základný krok

Šampón Luxe pre ženy

2. Výživa pre vlasy

Kondicionér

3. Zakrytie presvitov pokožky

Keratínové vlákna

Alternatívy

sampon pre zeny

1. Základný krok

Šampón pre ženy

3. Zakrytie presvitov

Vlákna a fixátor

Výsledky

sandra (28)

“Vlasy mi začali vypadávať keď som otehotnela a po pôrode sa situácia ešte zhoršila.”

Môj život sa teraz točí okolo dieťaťa a na seba mi príliš času nezostáva. Preto hľadám spôsob, ako vyzerať dobre hneď a všetok čas venovať iným prioritám.

Napíš nám aj ty svoj príbeh a získaj ďalšie výhody!

Tvoj príbeh

Tvoj príbeh môže pomôcť ostatným nájsť riešenie na podobný problém s vlasmi.

5 + 10 =

Tvoj košík
0