AKCIA
Otázky

Nanogen vlákna sú predmetom troch patentov. Nádobka je navrhnutá tak, aby vytvárala o 400% väčší náboj než ktorýkoľvek iný produkt a tým najsilnejšiu možnú väzbu voči vlasu. Vlákna sú obalené unikátnym povlakom, vďaka čomu získavajú bipolárny náboj, čo spôsobuje najlepší a najdôveryhodnejší efekt zahustenia vlasov. Každý Nanogen šampón a kondicionér je navrhnutý tak, aby zanechával na vlasoch správny náboj pre optimálne prichytenie keratínových vlákien.Vodeodolný fixátor nielenže uzamkne vlákna vo vlasoch, zachováva tiež náboj medzi vlasmi a vláknami a vytvára bezkonkurenčnú vodeodolnosť – dokonca pod vodou!

Zahusťovač vlasov

Nanogen Hair Research vyvinul komplexný systém doplnkových produktov, ktoré optimalizujú výsledky keratínových vlákien. Nanogen komplex vytvára a udržiava dokonalé elektrostatické prostredie pre prilnavosť vlákien. Táto patentovaná technológia v Nanogen vláknach ich robí najlepším vlasovým zahusťovačom dostupným na trhu.

Všetky Nanogen produkty proti vypadávaniu vlasov kooperujú s Nanogen vláknami pri dosahovaní týchto bezkonkurenčných výsledkov.

 

nanogen-vlakna-predNanogen-vlakna-po

Čítajte viac o keratínových vláknach a ich výhodách.

Share This
Tvoj košík
0