AKCIA
vyhody

Husté vlasy za 30 sekúnd? Ako to funguje | Môj príbeh (s videom)

od | feb 6, 2023 | 11 komentáre

Husté vlasy chce mať každý z nás a preto vypadávanie vlasov je za každých okolností veľmi háklivá téma. Najmä pre tých, ktorých sa to týka. A to je dôvod, prečo som sa rozhodla vám napísať svoje postrehy. Zároveň možno pre niekoho kto práve rieši problém riedkych vlasov bude nasledujúci objav ako docieliť husté vlasy za pár sekúnd rovnako užitočný ako bol aj pre mňa.

Husté vlasy a môj príbeh

Pred pár týždňami som prekonala syndróm polycystických vaječníkov, čo malo za následok viditeľnú stratu vlasov na mojej hlave. Veľmi rada by som sa chcela s vami podeliť o niečo, čo mi pomohlo dočasne zlepšiť vzhľad mojich riedkych, vypadaných vlasov a dodalo obrovskú dávku sebavedomia.

Riedka cestička vo vlasoch

Bola to vlastne mama mojej kamarátky, ktorá mi prvá ukázala Nanogen vlákna v malej tmavomodrej nádobke. Tiež má problém s riedkymi vlasmi, čo je najviac vidieť na jej cestičke.

Údajne skúšala mnoho rôznych spôsobov a produktov v posledných rokoch, toto je však prípravok, ktorý prináša výsledky okamžite, a neustále ho používa.

riedka cestička vo vlasoch
{

Videla, ako ma môj problém položil, a tak mi sama od seba darovala nádobku s Nanogenom.

Prirodzený vzhľad hustých vlasov

Najskôr som sa dosť zdráhala si niečo také “nasypať na hlavu”, hlavne preto, aby to nevyzeralo neprirodzene a umelo. Nevedela som totiž, čo môžem od toho očakávať. Keď som to však skúsila, vyzeralo to naozaj dobre a absolútne prirodzene!

VYSKÚŠAJ NÁŠ TIP:

Keratínové vlákna na zahustenie riedkych vlasov

Nanogen vlákna sú jemné mikroskopická vlákna¹, ktoré vyzerajú takmer ako prášok – v tomto prípade farebne zladený s odtieňom vašich vlasov. Moje vlasy sú čierne, na výber je však k dispozícii 10 farebných odtieňov. Tieto vlákna sú vyrobené z prírodného keratínu. (pzn. keratín je proteín, z ktorého sa skladajú naše vlasy) a myslím si, že práve to je ten dôvod, prečo vyzerajú Nanogen keratínové vlákna vo vlasoch tak prirodzene.

nanogen zahusťovač výsledky

Neverila by som, že takýto prípravok existuje. Už si ani neviem predstaviť život bez neho. Okamžitý a prirodzený efekt, skvelý pocit!

Sandra (28)

Najobľúbenejší zahusťovač vlasov na svete!
Prirodzený výsledok za pár sekúnd
Odolný voči dažďu, vetru a potu
• V 10 farebných prírodných odtieňoch

zahusťovač vlasov

Elektrostatický náboj udržuje vlákna pevne vo vlasoch!

{

Nanogen vlákna sú nabité elektrostatickým nábojom, vďaka čomu sa prichytia na vlasy.

V tomto je podľa mňa kľúčový element produktu, pretože vlákna priľnú ku každému vlasu zvlášť, čo v skutočnosti robí vaše vlasy na pohľad hustejšie a pevnejšie.

Vlasy zároveň zostávajú prirodzene pružné a poddajné. Keď sa pozriete do zrkadla, ako ja, zistíte, že vlasy nespľasli, ale získali objem od korienkov. Zároveň vlákna nenarušujú ich prirodzenú líniu. To je môj postreh.

zahusťovač vlasov nanogen

Vodeodolný fixátor keratínových vlákien

Statický náboj však nemusí vo vlasoch vydržať po celý deň. Účelom je teda nanesené vlákna zafixovať, a zabrániť tak ich prepadnutiu na pokožku hlavy. Čiže na udržanie vlákien vo vlasoch potrebujeme použiť Nanogen fixátor alebo obľúbený lak na vlasy. Nanogen fixátor je niečo ako vlasový sprej určený na zafixovanie vlákien vo vlasoch, ktorý je zároveň odolný voči vode. Skúšala som vlákna zafixovať aj obyčajným vlasovým sprejom, či to funguje a bolo to tiež ok.

Ako používať zahusťovač vlasov?

Nanogen keratínové vlákna sú balené v diskrétnej nádobke s aplikačným sitkom, pomocou ktorého sa nanášajú. Aplikácia je veľmi jednoduchá. Potriasť nádobkou nad miestami kde sú vlasy riedke do chvíle, kým nedosiahnete požadovanú úroveň zahustenia, resp. prekrytia presvitov pokožky hlavy. Potom niekoľko dávok fixátoru na dodanie vodeodolnosti.

Ako dlho vydrží zahusťovač vo vlasoch?

V mojom prípade vlákna vo vlasoch vydržia bez problémov celé dva dni. Druhý deň niekedy pridám trochu fixátoru. Myslím, že je to však individuálne a u každého iné. Záleží tiež na tom, ako veľmi počas dňa vlasy namáhate a dotýkate sa ich. A tiež či miesta na hlave, kde ste zahusťovač nanášali prichádzajú do kontaktu s vankúšom keď v noci spíte.

Husté vlasy a návrat sebavedomia za pár sekúnd

Verím, že pre niekoho z vás budú tieto informácie užitočné. Som si istá, že nie som jediná žena, ktorú trápi vypadávanie vlasova a ktorá chce mať prirodzené husté vlasy. Preto s vami zdielam tieto moje postrehy a pocity, aby ste videli, aké obrovské zmeny môžete docieliť v priebehu niekoľkých sekúnd. Výsledný efekt hustých vlasov je úplne prirodzený.

Úplne ako reálne vlasy … geniálne … Ako čerešnička na torte je skutočnosť, že Nanogen vlákna dokonca maskujú aj odrasty. Najúžasnejší je však pre mňa ten pocit navráteného sebavedomie. Už sa toľko nezaoberám tým, že sa mi niekto pozerá na vlasy, pretože viem, že vyzerajú normálne.

nanogen pred a po žena riedka cestička

Kde viem zahusťovač vlasov kúpiť?

Nanogen keratínové vlákna dostanete za 25 eur za 1 mesačné balenie a Nanogen fixátor, ktorý vydrží až 2 mesiace, za 15 eur. Sú tu k dispozícii v 10 farebných odtieňoch, vrátane šedivej, ktoré sa dajú vzájomne dokonca kombinovať pre dosiahnutie vášho prirodzeného odtieňa vlasov. Pre objednanie a viac informácií kliknite tu

Všetkým vám moc držím palce

Monika

Prečítaj si ďalšie skutočné príbehy ľudí, ktorým Nanogen zmenil život!

U

Adamov príbeh s riedkymi vlasmi

Chcel by som mať vlasy ako predtým!

>>

U

Vanda a jej príbeh s riedkymi vlasmi

Vypadávanie vlasov ma vystrašilo. Najviac je to vidieť na mojej cestičke vo vlasoch, tá je oveľa redšia. Musela som to riešiť.

>>

Tvoj košík
0