AKCIA
vyhody

Nanogen fixátor je vodeodolný!

od | sep 10, 2015 | 2 komentáre

Mnohí z vás sa častokrát pýtajú: „Čo ak sa spotím alebo zmoknem, keď práve používam zahusťovač vlasov? A čo ak si chcem práve zaplávať?“ Existuje niečo ako vodeodolný fixátor? Tieto otázky sú prirodzené a opodstatnené. Nechceme predsa, aby niekto o zahusťovači vo vašich vlasoch vedel.

Nasledujúce informácie s videom sme pre vás pripravili sa účelom, aby sme vám názorne ukázali, že Nanogen fixátor je vodeodolný a pri používaní Nanogen keratínových vlákien sa nemusíte obávať akýchkoľvek trapasov či kompromitujúcich momentov ani v prípade aktívneho spôsobu života, športovania, či vplyvov extrémneho počasia.

Unikátny systém farebného uzamknutia zabraňuje keratínovým vláknam, aby vo vlasoch pustili farbu, či špinili ani keď ich namočíte, či ponoríte do vody. Nanogen k tomu všetkému vyvinul prvý vodeodolný fixačný sprej, ktorý zobezpečí, že 90% vlákien zostane vo vlasoch na mieste dokonca aj po úplnom ponorení pod vodu, čo umožní vášmu sebavedomiu vznášať sa v závratných výšinách.

Zaplávajte si s Nanogenom vďaka vodeodolnému fixátoru

Narozdiel od ostatných značiek vlasových zahusťovačov, Nanogen vám vďaka unikátnej patentovanej technológii fixačného spreja poskytuje vysokú odolnosť voči vode. Samozrejme, nebudeme vás nútiť ísť s Nanogenom vo vlasoch absolvovať triatlon (napriek pozitívnym ohlasom zo strany našich používateľov, ktorí majú dobré skúsenosti s vodeodolnosťou aj na dovolenkách pri mori). Náš patentovaný systém bol vyvinutý na odolanie vysokému stupňu záťaže vodných a poveternostných podmienok. Keďže človek nikdy nevie, kedy ho môže „nepripraveného“ zastihnúť lejak alebo bude na dovolenke nečakane sotený do bazéna, pre tieto prípady radšej používajte Nanogen.

keratínové vlákna + vodeodolný fixátor Nanogen

Nanogen pod vodou

Ako dôkaz, že Nanogen dokáže reálne to, čo sľubuje, nižšie nájdete video ako ukážku toho, že vďaka Nanogen fixátoru skutočne nie ste obmedzení v žiadnej obľúbenej činnosti a akékoľvek obavy a pochybnosti môžete pustiť z hlavy. Jednoducho na Nanogen vo vlasoch nemyslite!

1. V tomto videu sa hovorí po španielsky. Nemáme k dispozícii titulky, avšak video hovorí samo za seba.

2. Recenzér aplikoval Nanogen iba na zadnú časť hlavy. Všimnite si presvit pokožkyprednej časti po vynorení z vody, nie však vzadu!

3. Vo videu je použítá aj korekčná ceruzka na vlasy, ktorá je tiež vodeodolná.

4. Balenie je pôvodného dizajnu, avšak dóza a technológia vo vnútri je aktuálna.

Share This
Tvoj košík
0