AKCIA
Otázky

Témy o vlasoch budú v súčasnom štýle života stále aktuálne. Hektické či stresové obdobie tvorené napríklad aj negatívnymi myšlienkami sa takmer vždy odzrkadlí aj na našej hrive. Zmenia „vizáž“ na nerozpoznanie a my zrazu nutne potrebujeme šampón na rast vlasov, liečivá či vitamíny, aktivátory a iné ďalšie produkty, ktoré nám s nepekným vzhľadom vlasov môžu pomôcť.

Starostlivosť o riedke vlasy

Všetci dobre vieme, že nášmu telu a vlasom môžeme dopomôcť aj my sami a to lepšou starostlivosťou, vhodným a zdravým stravovaním či  mnohými ďalšími spôsobmi, ako napríklad zamedzenie farbenia na minimum, málo fénovania a iných neprospešných úprav. V snahe vylepšiť ich vzhľad nakupujeme drahé, zaručene účinné lieky, chodíme k rôznym lekárom a nevieme si rady. Niekedy však chceme čisto len z estetického dôvodu dlhšiu a bohatšiu hrivu. Možno vám ani nepadajú, ani nie sú zničené, no túžba po dlhých kaderiach je silná.

Prírodné tipy na šampón na rast vlasov

Takmer všetci poznáme nejaký ten šampón na rast vlasov. Ľahko ich zoženiete v lekárňach, drogériách i v bio obchodoch. Dokonca si niektoré môžete namiešať aj sami doma. Internet je plný tipov a trikov v tejto oblasti, preto si spomenieme len niektoré z nich.

Brezový šampón na rast vlasov

Najčastejším riešením býva práve brezový šampón. Nezáleží pritom na značke, ale na zložení. Čím je prírodnejší, tým bude lepšie účinkovať a pôsobiť na vlasy.

Zinok na rast vlasov

Ďalšie tipy hovoria, že pomoc máme hľadať v produktoch obsahujúcich zinok, žihľavovej vode i vode z lopúcha. Ide o odskúšané a overené prostriedky, vďaka ktorým naozaj uvidíte zmeny. So všetkým treba mať však trpezlivosť a neočakávať zmeny z jedného dňa na druhý.

Ľudia sa často vyjadrujú, že konkrétne im dopomohlo aj používanie minimálneho množstva šampónov a kondicionérov. Teda – nie každý deň a nie s polovičkou fľaštičky od šampónu.

Je pravda, že ak chcete naozaj kvalitný šampón na rast vlasov, očakávajte vyššiu sumu na kúpu týchto produktov. Tie, ktoré naozaj stoja za to sa pohybujú cenovo od 10€ vyššie. Vždy si dôkladne preštudujte zloženie a oblúkom sa vyhýbajte produktom obsahujúcim SLS alebo parabény či iné látky, ktoré vlasy zaťažujú.

Share This
Tvoj košík
0