AKCIA
vyhody

Vypadávanie vlasov muži

od | sep 10, 2015 | 0 komentárov

Hovorí sa, že ženy sú k vypadávaniu vlasov viac náchylné a citlivé. Pri mužoch sa môžu dôvody tohto problému prejavovať inak a tiež riešenie môže byť často krát namáhavejšie. V zásade ide však o veľmi podobné postupy a dodržiavanie určitých pravidiel. Vypadávanie vlasov muži neberú na ľahkú váhu, predsa len je menej žien, ktoré obľubujú plešinky.

Ako to býva zvykom a ako často hovorievame, za všetkými problémami stojíte len vy sami. Ak nastane problém s vlasmi, je to preto, že sa deje niečo vo vnútri vás. Pre mnohých sa táto fráza môže zdať otrepanou, no ste predovšetkým to, čo jete!

Rovnako ako ženám, tak aj mužom prospieva masáž hlavy. Nielenže túto pomoc ocenia vaše vlasy, ale muži všeobecne masírovanie vlasov jednoducho zbožňujú! Požiadajte svoju polovičku o krátku masáž s tým, že predsa ide o vaše zdravie…

Riešenia vypadávania vlasov u mužov

Pokiaľ si neviete rady, vyhľadajte lekársku pomoc. Najlepšie pôsobia mastičky a olejčeky spolu so správne vybratými vlasovými sérami, kvalitné šampóny proti vypadávaniu vlasov, no zanedbať by ste nemali ani vnútornú starostlivosť. Skúste si vypýtať práve vitamíny na vlasy. Vypadávanie vlasov muži veru neobľubujú, preto by proti tomu mali bojovať všetkými možnými zbraňami.

Transplantácia vlasov

Ak to už nejde inak, existujú rôzne transplantácie vlasov. Ide o nenáročnú operáciu vysokoškolenými profesionálmi, ktorých môžete nájsť aj u nás na Slovensku. Kedysi bola táto možnosť až na samom konci rebríčka v riešení problémov s plešinkou, no doba je stále progresívnejšia. Metódy tejto transplantácie sa rovnako stále inovujú a v súčasnosti sa nemusíte báť nijakých jaziev ani vedľajších účinkov.

Zahusťovač vlasov

Finančne dostupnejšou náhradou transplantácie vlasov je zahusťovač vlasov. Je to kozmetické riešenie vhodné pre mužov aj pre ženy. Účinok zahusťovača vlasov spočíva v okamžitom zahustení riedkych vlasov a prekrytí presvitajúcej vlasovej pokožky pomocoukeratínových vlákien, ktoré na vlasy priľnú a vydržia do najbližšieho umytia vlasov šampónom. Túto formu zahustenia vlasov mnoho ľudí uprednostňuje, keďže okamžitý a prirodzený efekt hustých vlasov je v problematike vypadávania vlasov najviac žiadaný.

SLEDUJTE, ČO ZAHUSŤOVAČ VLASOV DOKÁŽE!

zahusťovač vlasov
zahustovac vlasov nanogen pred po adam

Vynikajúci produkt! Zmenil mi život a ten pocit opäť získaného sebavedomia je neopísateľný. Ďakujem

Adam (39)

Liečba vypadávania vlasov u mužov

Nevýhodou vypadávania vlasov u mužov je, že sa o týchto problémoch neradi rozprávajú. Netúžia po priznaní, že ich „háro“ už nie je to, čo kedysi. Veľakrát ide až o depresívne stavy. Neriešenie tohto problému je však zlý prístup. Včasné vyhľadanie informácií a odbornej pomoci môže významne pomôcť pri identifikovaní problému – príčiny vypadávania vlasov a následne podstúpení vhodnej liečby a potrebných krokov ešte v počiatočnom štádiu vypadávania vlasov.

Spôsoby liečby vypadávania vlasov u mužov

Na trhu existuje množstvo prípravkov, ktoré deklarujú účinky liečby, treba si však pozorne všímať zloženie a obsiahnuté účinné látky, zároveň dbať na možné vedľajšie účinky spôsobené pravideľnou aplikáciou a dlhodobou liečbou. Súčasne s Nanogen rastovými faktormi existujú ešte dva overené spôsoby liečby vypadávania vlasov o ktorých sa dočítate v rubrike spôsoby liečby alopécie.

Vypadávanie vlasov muži nesú rovnako ťažko ako ženy, no tie sú v tomto ohľade aspoň „ukecané“ a neboja sa hľadať riešenia. Preto, milí muži, nie ste prvým ani posledným, čo sa stretnú s týmto druhom problému. Neváhajte a rýchlo vyhľadajte pomoc! Koniec koncov, možno budete sami milo prekvapení a zistíte, že riešenie je jednoduchšie, než ste čakali.

Čítajte viac o príčinách vypadávania vlasov.

Tvoj košík
0