AKCIA
vyhody

Príbeh | Vypadávanie vlasov negatívne ovplyvňovalo môj život

od | jan 25, 2017 | 0 komentárov

Nikdy som nepatrila k ženám, ktoré sa mohli pýšiť  obzvlášť hustou a zdravou hrivou. Moje vlasy boli vždy tak trochu spľasknuté, riedke a bez života. Istú dobu ma trápilo, že mi vlasy nerastú.  Mala som stále tú istú dĺžku vlasov a nedokázala som si ich vypestovať dlhšie. To som však netušila,  že tento problém bude úplne zanedbateľný s tým, ktorý príde.

Keď som mala 20 rokov, všimla som si, že moje vlasy výrazne ubúdajú. Keď som sa sprchovala, vypadlo mi enormné množstvo vlasov. Ráno po prebudení nebolo neobvyklé, keď som našla na vankúši veľký chumáč vlasov. Vypadávanie vlasov negatívnym spôsobom ovplyvňovalo môj život. Vedela som, že návšteva lekára je v mojom prípade nevyhnutná.  Ako žena, pre ktorú sú vlasy mimoriadne dôležité, som si nechcela pripustiť, že sa môže stať, že budem mať na pokožke hlavy holé miesta.

Štítna žľaza a moje vlasy

Lekár mi diagnostikované ochorenie štítnej žľazy. Doktor mi vysvetlil, že moja štítna žľaza je hyperaktívna a produkuje nadmerné množstvo hormónu tyroxínu. Okrem vypadávania vlasov sa prejavili aj ďalšie príznaky ako úbytok váhy a búšenie srdca. Podstúpila som liečbu. O niekoľko mesiacov sa vypadávanie vlasov výrazne obmedzilo a vlasy sa vrátili takmer do normálu.

kefa na vlasy

Nechcela som sa však zmieriť s riedkymi vlasmi a skúšala som nové a nové produkty, ktoré by ma priviedli k hustejším a zdravším vlasom. Začala som čítať články v časopisoch, poradila som sa s lekárom ako postupovať pri liečbe. Zistili sme, že som neprijímala dostatočné množstvo minerálov a vitamínov do tela.

Začala som pravidelne užívať zinok a vitamíny skupiny B. Používala najrôznejšie produkty proti vypadávaniu vlasov a skúmala som, aký účinok na mňa majú jednotlivé produkty. Vedela som, že to bude beh na dlhé trate, a že do prípravkov budem musieť investovať dosť  peňazí. Čo by som však nespravila preto, aby som mala normálne vlasy.

Čo mi pomohlo zastaviť vypadávanie?

Prešla som cez bio produkty na vlasy až k rôznym chemickým šampónom. Nezostalo len pri šampónoch, ale vyskúšala som aj séra. Pri Nanogen sére  som zostala skutočne milo prekvapená. Aplikovala som si ho na pokožku hlavy každý deň naozaj poctivo. Nevynechala som snáď ani jeden deň. Výsledky sa neobjavili ani po prvom, ani po druhom použití.

Po dvoch alebo troch týždňoch som si všimla, že vlasy vypadávajú menej, ale čo ma prekvapilo najviac bolo, že približne po 2-3 mesiacoch začali viditelne rásť. Bola som zvedavá, aký priebeh to bude mať počas ďalších týždňov. Myslela som si, že výsledky možno nie sú reálne a  vidím, čo vidieť chcem, lebo túžba po dlhých vlasov bola u mňa naozaj výrazná.

Po ďalších týždňoch som zistila, že vlasy naozaj rastú a nie je to len moja fantázia. Všimlo si to aj moje okolie. Aj ich kvalita sa zlepšila. Už neboli tak mdlé ako pred tým.  Preto som skúsila ďalšie produkty od tejto značky, konkrétne šampón a kondicionér pre ženy. Tak ako aj sérum, aj tieto produkty na mňa účinkovali pozitívne. Šampóny z drogérie s obsahom parabénov, ktoré vlasy len zaťažujú, u mňa už nemajú šancu. Zvolila som šetrnejšiu cestu pre pokožku mojej hlavy.

NÁŠ TIP PRE RIEDKE VLASY PRE ŽENY:

nanogen pre ženy s riedkymi vlasmi

Zastavuje vypadávanie vlasov
Obnovuje zdravý rast vlasov
• Dôkladne čistí pokožku hlavy
• Kompletne vyživuje vlasy

Stop vypadávaniu vlasov vďaka jedálničku

Nestavala som však na jednu kartu a okrem týchto prípravkov som vyživovala svoje vlasy aj zvnútra. Každý deň zjem za hrsť orechov a mandlí, ktoré obsahujú nasýtené mastné kyseliny, do jedálnička som pridala ryby a mäso, ktoré som dovtedy jedla len v obmedzenom množstve. A čo je dôležité, každý deň si aspoň dve minúty denne krúživými pohybmi masírujem pokožku hlavy pre lepšie prekrvenie a podporu rastu vlasov.

Aby som získala dlhé a zdravé vlasy, musela som prejsť mnohými pokusmi a omylmi. Teraz sa však môžem tešiť z mojich vytúžených krásnych vlasov a rada sa o to podelím aj s ostatnými známymi, pretože viem ako vypadávanie vlasov a ich zlá kvalita môže ovplyvniť psychiku ženy.

Ďalšie skutočné príbehy ľudí, ktorí bojovali s vypadávaním vlasov:

U

Sandra a jej príbeh s riedkymi vlasmi

Hľadám spôsob ako vyzerať dobre ihneď a všetok čas venovať súčasným prioritám.

>>

U

Alanov príbeh s riedkymi vlasmi

Chcem opäť vyzerať dobre a cítiť sa viac sebavedomo!

>>

Share This
Tvoj košík
0