AKCIA
vyhody
účesy podľa najnovších trendov

Účesy podľa najnovších trendov

Aké účesy podľa názorov odborníkov tento rok najviac letia? V tomto článku máme pre vás hneď 7 horúcich tipov!

1. Super-rovné

Vlny a kučierky teraz nie sú “in”, tento rok sú v móde super rovné vlasy. Majiteľky prirodzene rovných vlasov majú v tejto sezóne vyhraté, avšak pokiaľ medzi ne nepatríte, nezúfajte! Žehlička na vlasy dokáže zázraky.

Nezabudnite však vlasy pri akejkoľvek tepelnej úprave vopred ošetriť a ochrániť vhodnou vlasovou kozmetikou. Tak zabezpečíte, že vaše vlasy budú nielen trendy, ale aj zdravé.

super rovné vlasy
žiarivo lesklé vlasy

2. Žiarivo lesklé vlasy

Rovné a žiarivo lesklé vlasy sú najviac trendy. Kaderníci nedajú dopustiť na guľaté kefy, ktoré vašim vlasom dodajú ten vysnívaný lesk. Nezaobídete sa však ani bez špeciálnych vlasových prípravkov, predovšetkým rozjasňujúcich sér na vlasy. Poraďte sa so svojim kaderníkom, nech vám odporučí to najlepšie, aby ste vlasy zbytočne nezaťažovali.

3. Rovný bob

Mnohé celebrity ako Kendall Jenner, Karlie Kloss alebo Kate Perry sa na verejnosti pred nedávnom objavili s okuzlujúcim krátkym účesom. A je zrejmé, že práve rovno strihaný bob tento rok najviac pofrčí. Narozdiel od vlaňajšieho “chlapčenského” bobu je ten súčasný viac precízny a zarovnaný tesne nad ramená. Tento účes sa hodí ku každému typu tváre, ak sa však rozhodnete k výraznejšiemu skráteniu vlasov, poraďte sa predtým so svojim kaderníkom.

rovný bob
obrovský objem

4. OBROVSKÝ objem

Ako prvý s týmto trendom prišiel Guido Palau, ktorého módnu kolekciu predvádzali modelky s krásnymi objemnými vlasmi. Tento trend je dlhodobejší, avšak v roku 2019 dosiahol skutočný vrchol. Vy to samozrejme nemusíte toľko preháňať. Tento rok proste letia husté hrivy. Na trhu narazíte na množstvo produktov, ktoré dodávajú vlasom patričný objem. Nájdite si zaujímavé tipy, ako zvýšiť objem vlasov a užite si to!

5. Moderný top-knot “drdol”

Top-knots alebo “drdoly” volíme väčšinou vtedy, keď máme už niekoľko dní neumyté vlasy alebo čisto z praktických dôvodov. Mierny rozruch spôsobil Chanel, ktorý na svojej módnej prehliadke predstavil modelky práve s takým drdolom na hlave. A nový trend bol na svete. Drdoly by nemali vyzerať príliš dokonalo, snažte sa im dodať tak trochu ležérny vzhľad. Trik spočíva v tom urobiť si najskôr vrkoč a ten potom omotať gumičkami. Končeky vlasov tak zostanú moderne rozstrapatené.

 

to knot účes

A v akých farebných odtieňoch by sa mali tieto účesy nosiť, aby ste boli skutočne “in”?

šedivé vlasy

6. Šedé vlasy

Trend šedých až strieborných vlasov je úžasný! Nielen preto, že si takto ženy a dievčatá farbia svoje vlasy, ale najmä preto, že pomáha ženám s prirodzene šedivými vlasmi byť na to patrične hrdé. Šedé farby sa predávajú v rôznorodých odtieňoch a doporučujeme vám poradiť sa so svojím kaderníkom, aký odtieň je pre vás ten pravý.

7. Lila prelivy

Veľmi trendy sú tiež pastelové odtiene, najviac fialová a lila (orgovánová). Ak sa bojíte experimentovať, voľte skôr romantické a nežné farby. Tie odvážnejšie z vás môžu siahnuť po extravagantnejších odtieňoch. Môžete tiež skombinovať hneď niekoľko odtieňov. Vaše vlasy však budú tento rok trendy s akoukoľvek lila farbou.

 

lila prelivy

Vyskúšaj tiež …

Profesionálne ošetrujúce a stylingové prípravky na vlasy, vďaka ktorým pomáhame meniť mužom a ženám ich životy. Pretože vlasové sebavedomie je pre mnohých z nás v každodennom živote veľmi dôležité.

Nanogen šampón Luxe pre ženy

Nanogen šampón Luxe pre ženy

Nanogen 5v1 pre mužov

Nanogen šampón a polokondicionér pre mužov

Nanogen zahusťovač vlasov

Nanogen vlasové keratínové vlákna

Posledné články

Tu nájdeš posledné články z nášho blogu o problematike vypadávania vlasov, rastu vlasov a spôsoboch ako čeliť problémom s vlasmi.

Farby na vlasy, ktoré vlasy nepoškodzujú

Farby na vlasy, ktoré vlasy nepoškodzujú

Farbenie vlasov je veľmi populárne. Môžeme si ním oživiť našu pôvodnú farbu vlasov alebo ju úplne zmeniť a premeniť sa tak v iného človeka. Farbenie vlasov môže byť zábava, ale chemické farby spôsobujú nechcené vedľajšie účinky. V tomto článku sa dozviete niečo o farbách na vlasy, ktoré ich nepoškodzujú.

Tvoj košík
0