AKCIA
Otázky

Účesy 2019-2020 podľa najnovších trendov

Aké účesy podľa názorov odborníkov tento rok najviac letia? V tomto článku máme pre vás hneď 7 horúcich tipov!

1. Super-rovné

Vlny a kučierky teraz nie sú „in“, tento rok sú v móde super rovné vlasy. Majiteľky prirodzene rovných vlasov majú v tejto sezóne vyhraté, avšak pokiaľ medzi ne nepatríte, nezúfajte! Žehlička na vlasy dokáže zázraky.

Nezabudnite však vlasy pri akejkoľvek tepelnej úprave vopred ošetriť a ochrániť vhodnou vlasovou kozmetikou. Tak zabezpečíte, že vaše vlasy budú nielen trendy, ale aj zdravé.

2. Žiarivo lesklé vlasy

Rovné a žiarivo lesklé vlasy sú najviac trendy. Kaderníci nedajú dopustiť na guľaté kefy, ktoré vašim vlasom dodajú ten vysnívaný lesk. Nezaobídete sa však ani bez špeciálnych vlasových prípravkov, predovšetkým rozjasňujúcich sér na vlasy. Poraďte sa so svojim kaderníkom, nech vám odporučí to najlepšie, aby ste vlasy zbytočne nezaťažovali.

3. Rovný bob

Mnohé celebrity ako Kendall Jenner, Karlie Kloss alebo Kate Perry sa na verejnosti pred nedávnom objavili s okuzlujúcim krátkym účesom. A je zrejmé, že práve rovno strihaný bob tento rok najviac pofrčí. Narozdiel od vlaňajšieho „chlapčenského“ bobu je ten súčasný viac precízny a zarovnaný tesne nad ramená. Tento účes sa hodí ku každému typu tváre, ak sa však rozhodnete k výraznejšiemu skráteniu vlasov, poraďte sa predtým so svojim kaderníkom.

4. OBROVSKÝ objem

Ako prvý s týmto trendom prišiel Guido Palau, ktorého módnu kolekciu predvádzali modelky s krásnymi objemnými vlasmi. Tento trend je dlhodobejší, avšak v roku 2019 dosiahol skutočný vrchol. Vy to samozrejme nemusíte toľko preháňať. Tento rok proste letia husté hrivy. Na trhu narazíte na množstvo produktov, ktoré dodávajú vlasom patričný objem. Nájdite si zaujímavé tipy, ako zvýšiť objem vlasov a užite si to!

Náš tip pre okamžitý objem:

Nanogen Root Boost – sprej na objem vlasov

Vyskúšaj NANOGEN ROOT BOOST sprej s keratínom a proteínmi, ktoré dodávajú vlasom okamžitý objem!

5. Moderný top-knot „drdol“

Top-knots alebo „drdoly“ volíme väčšinou vtedy, keď máme už niekoľko dní neumyté vlasy alebo čisto z praktických dôvodov. Mierny rozruch spôsobil Chanel, ktorý na svojej módnej prehliadke predstavil modelky práve s takým drdolom na hlave. A nový trend bol na svete. Drdoly by nemali vyzerať príliš dokonalo, snažte sa im dodať tak trochu ležérny vzhľad. Trik spočíva v tom urobiť si najskôr vrkoč a ten potom omotať gumičkami. Končeky vlasov tak zostanú moderne rozstrapatené.

 

A v akých farebných odtieňoch by sa mali tieto účesy nosiť, aby ste boli skutočne „in“?

6. Šedé vlasy

Trend šedých až strieborných vlasov je úžasný! Nielen preto, že si takto ženy a dievčatá farbia svoje vlasy, ale najmä preto, že pomáha ženám s prirodzene šedivými vlasmi byť na to patrične hrdé. Šedé farby sa predávajú v rôznorodých odtieňoch a doporučujeme vám poradiť sa so svojím kaderníkom, aký odtieň je pre vás ten pravý.

7. Lila prelivy

Veľmi trendy sú tiež pastelové odtiene, najviac fialová a lila (orgovánová). Ak sa bojíte experimentovať, voľte skôr romantické a nežné farby. Tie odvážnejšie z vás môžu siahnuť po extravagantnejších odtieňoch. Môžete tiež skombinovať hneď niekoľko odtieňov. Vaše vlasy však budú tento rok trendy s akoukoľvek lila farbou.

 

Vyskúšaj tiež …

Profesionálne ošetrujúce a stylingové prípravky na vlasy, vďaka ktorým pomáhame meniť mužom a ženám ich životy. Pretože vlasové sebavedomie je pre mnohých z nás v každodennom živote veľmi dôležité.

Nanogen šampón 7v1 pre ženy

Nanogen šampón a kondicionér 5v1 pre mužov

Nanogen vlasové keratínové vlákna

Nanogen sérum s vlasovým rastovým faktorom

Posledné články

Tu nájdeš posledné články z nášho blogu o problematike vypadávania vlasov, rastu vlasov a spôsoboch ako čeliť problémom s vlasmi.

Vírusy a ich prenos na vlasoch

Vírusy a ich prenos na vlasoch

Jednou zo zásadných otázok ohľad prenosu vírusových ochorení všeobecne je to ako dlho takýto vírus prežíva na rôznych typoch povrchu. Odhady CDC (Centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb) uvádzajú, že vírus by mohol byť životaschopný hodiny až dni v závislosti od...

Vlasové príčesky – ako si správne vybrať príčesok?

Vlasové príčesky – ako si správne vybrať príčesok?

Želali by ste si dlhšie, bohatšie, lesklejšie a nadýchanejšie vlasy? Husté vlasy pridávajú sebavedomie a priam zázračne uberajú roky. Pýšiť sa prirodzenou hustou a lesklou hrivou je však výsadou len pre pár vyvolených so zázračným genofondom a poctivou “beauty” rutinou plnou kvalitnej vlasovej kozmetiky. A čo s tým? Mnohé z našich problémov s vlasmi vedia vyriešiť príčesky. Neveríte? Viac v článku.

Share This
Tvoj košík
0