AKCIA
vyhody

Ricínový olej na vlasy | Prírodný, účinný proti vypadávaniu vlasov

od | sep 3, 2017 | 0 komentárov

Ricínový olej na vlasy predstavuje jeden z mnohých prírodných spôsobov liečby vypadávania vlasov. Veľa žien si želá mať dlhé a zdravé vlasy, na ktoré by mohli byť právom pyšné. Žiaľ, s dnešným sedavým životným štýlom, znečisteným prostredím a nesprávnymi stravovacími návykmi vlasové folikuly nedostávajú potrebnú výživu a podporu.

To vedie k suchým, krehkým vlasom, ktoré sa ľahko štiepia, zničia a vysušujú. Našťastie je to stav, ktorý nemusí trvať večne a dá sa s tým niečo robiť.

Existuje mnoho spôsobov liečby, ktoré tiež pomáhajú urýchliť rast vlasov. K nim sa zaraďuje aj liečba ricínovým olejom. Ricínový olej na vlasy a jeho pravidelná aplikácia neguje účinky neaktívneho životného štýlu, nevyvážených stravovacích návykov a nesprávnej starostlivosti o vlasy.

Ricínový olej na vlasy a výhody jeho používania

Mnoho ľudí stále nepozná výhody používania ricínového oleja na vlasy. Ricínový olej má bezfarebnú alebo svetložltú farbu a výraznú vôňu, ktorá môže v závislosti od zakúpeného typu pripomínať orechy, dym alebo stromovú živicu.

Zaraďuje sa k rastlinným olejom a používa sa v kozmetike na výrobu produktov vlasovej kozmetiky, avšak svoje miesto má aj vo výrobnom priemysle na výrobu farieb, mazív, automobilových kvapalín, farmaceutických prípravkov, parfumov, leštidiel a voskov. Keďže je to prírodný olej, je tiež ideálny a bezpečný pre vonkajšie použitie na vlasy, pokožku a nechty.

 

ODPORÚČAME: ÚČINNÉ PRE ZDRAVÝ RAST VLASOV PRE ŽENY

Nanogen pre zdravý rast vlasov

Zastavuje vypadávanie vlasov
Obnovuje zdravý rast vlasov
• Dôkladne čistí pokožku hlavy
• Kompletne vyživuje vlasy
• Určené na mieru pre ženy
• Obsahuje unikátny rastový faktor
• Dermatologicky testované
• Kozmetické prekrytie riedkych vlasov

Vynikajúce produkty, účinné a zároveň šetrné k pokožke hlavy. Odporúčam všetkým ženám s problematickými a riedkymi vlasmi!

Anna (39)

Ricínový olej na vlasy účinný proti alopécii

Ricínový olej na vlasy je vhodný na hydratáciu vlasov, podporuje rast vlasov a zabraňuje vypadávaniu vlasov. Tento olej je vhodný pre mužov aj pre ženy. Aj ženy môžu trpieť vypadávaním vlasov – alopéciou. Jednou z príčin vzniku alopécie môže byť hormonálna nerovnováha. So zvyšujúcim sa vekom môžu obe pohlavia spozorovať rednutie vlasov. Nadmerné vypadávanie vlasov v tomto štádiu môže byť potlačené pravidelným aplikovaním ricínového oleja na vlasy.

Za jeho kúpu nedáte veľa, pretože patrí k lacnejším olejom a môže byť zmiešaný s niekoľkými ďalšími prísadami, s ktorými sa aplikuje na vlasy ako tonikum.

Ricínový olej na vlasy podporuje ich rast a obmedzuje vypadávanie vlasov

Ricínový olej obsahuje kyselinu ricinolejovú a omega-6 esenciálne mastné kyseliny, ktoré urýchľujú krvný obeh v pokožke hlavy, a tým môžu urýchľovať rast vlasov. Olej slúži ako podpora pre vyživovanie pokožky hlavy a posilňuje korienky pomocou základných živín, ktoré v sebe obsahuje.

Ricínový olej dodáva vlasom živiny a benefity, ktoré podporujú ich zdravý rast.
Tip: Zmiešajte v malej miske kokosový olej s ricínovým olejom. Vezmite si malé množstvo na ruky a začnite masírovať pokožku hlavy. Nechajte pôsobiť pár minúť a vlasy si umyte. V niektorých prípadoch sa olej ťažko vymýva, preto pri umývaní dbajte na dôslednosť.

Ricínový olej slúži ako prírodný kondicionér a hydratuje vlasy

Ricínový olej dodáva vlasom vlhkosť a preniká hlboko do pokožky hlavy. Vlasom vybuduje okamžitú ochranu. Tento olej predstavuje teda jednoduchý spôsob ako získať pre vlasy stratený lesk a obnoviť ich štruktúru.

Ricínový olej na vlasy lieči lupiny a ochorenia vlasovej pokožky

Medzi svojimi mnohými vlastnosťami má ricínový olej aj protiplesňové a antibakteriálne účinky. Masírovanie do vlasovej pokožky vám pomôže rýchlo odstrániť lupiny a iné kožné ochorenia. Ak budete ricínový olej na vlasy pravidelne používať, zabráni tomu, aby sa váš stav zhoršil.

Na lupiny a suché vlasy

Ak máte suché vlasy a lupiny, skúste si spraviť túto masku na vlasy: Zmiešajte 1 lyžicu ricínového oleja s jednou lyžicou olivového oleja a pridajte šťavu z polky citróna.

Na lupiny a mastné vlasy

Ak máte mastné vlasy a lupiny, zmiešajte jednu lyžicu každej z týchto zložiek: ricínový olej, med a gél z aloe a pridajte šťavu z polovice citróna.

Aplikujte masku na korienky vlasov asi 30 minút pred šampónovaním. Táto maska vám nielenže pomôže zbaviť sa lupín, ale zároveň aj vyživí vlasy a tie budú vyzerať zdravšie a lesklejšie.

Zábaly z ricínového oleja pre rýchlejší rast vlasov

Ricínový olej prináša mnoho výhod pre vlasy a ich rast a môže byť použitý ako riešenie pri mnohých problémoch s vlasmi. Ricínový olej na vlasy je bohatý na bielkoviny, minerály a vitamín E, čo je dôvod, prečo funguje ako magický elixír pre vaše vlasy. Je to najlepšie riešenie na potlačenie vypadávania vlasov, regeneráciu poškodených vlasov a na podporu zdravého rastu vlasov. Obsahuje Omega-9 mastné kyseliny, ktoré prenikajú do pórov vlasových folikulov a vyživujú vlasovú pokožku. Mnohé ženy potvrdili, že po pravidelnej niekoľkomesačnej aplikácii ricínového oleja, vlasy skutočne rastú rýchlejšie.

 

Tip na záver

Najlepšie je zmiešať ricínový olej s rovnakým množstvom redšieho oleja, ako je kokosový olej, aby ste dosiahli lepšiu konzistenciu a zvýšili jeho účinky. Aplikujte zmes na pokožku hlavy a masírujte. Nechajte pôsobiť 30 až 45 minút. Napokon opláchnite a vlasy umyte.

Tvoj košík
0